Česky

BONGARD oficiálně vstupuje na český trh

BONGARD oficiálně vstupuje na český trh
13.11.2015

...prostřednictvím společnosti JAROSPOL Technology s.r.o., která se stala výhradním distributorem produktů značky BONGARD pro Českou a Slovenskou republiku. Společně s prodejem bude poskytovat autorizovaný servis a provozovat sklad náhradních dílů. BONGARD patří mezi největší světové výrobce strojů a zařízení pro pekaře. Značka je proslulá nejen svojí kvalitou výrobků, ale také zcela novými technologiemi výroby pečiva. Českým a slovenským pekařům se tím nabízí nové možnosti.

Společnost BONGARD založil v roce 1922 francouzký konstruktér a vynálezce Oscar Bongard. Jeho prvním patentem byla zděná pec s přímým přerušovaným teplem. V roce 1967 si nechal patentovat rozvod tepla pomocí nerezových parních trubek ve smyčce kolem tepelného výměníku. Tento princip pod názvem CERVAP (Cercle Vapeur, v češtině cirkulace páry) je dnes stále nejlépe prodávanou pecí BONGARD na světě. U nás se tento typ pece vžil pod lidovým názvem „parnička“.

 

BONGARD V ČÍSLECH:

více než 40.000 instalovaných pecí Bongard po světě,
roční obrat 72 mil. EUR,
3 výrobní závody v Evropě,
obchodní a servisní zastoupení v 85 zemích.

Pekařské pece Bongard naleznete zde.


Další novinky

Další pec od Bongardu prošla EvOlucí - představujeme nové Soleo EvO

Měla to být premiéra na Salimě v dubnu, tak alespoň tímto způsobem vám představujeme nové Soleo EvO od Bongardu. Mrkněte na video i na stránku produktu. Tahle doposud nejprodávanější francouzká pec v česku je novým modelem vážně o kus dál... Kdo ji bude mít první?

Celá novinka

Pozvánka na veletrh SALIMA / MBK - ZRUŠENO!

Termín veletrhu byl kvůli koronaviru zrušen a přeložen na listopad.. Těšit se můžete na českou premiéru nové pece BONGARD Soleo EVO. Jedná se o modulární koncepci elektrické etážové sázecí pece se sálavým teplem. Předchozí model byl velmi úspěšný a peče v několika řemeslných pekárnách po celé ČR. K vidění budou naše kynárny WETBOX a klimatizátory CLIMATROP a v dnešní době velmi žádané stopkynárny BONGARD BFM.

Celá novinka
Všechny novinky