Česky

Novinky

Navštivte nás na veletrhu IBA 2023

IBA je největší veletrh pro pekaře na světě. Koná se jednou za 3 roky v Německém Mnichově a kvůli COVIDu se bude nyní konat až po dlouhých 5ti letech ve dnech 22.-26.10 2023. My se ho účastníme na stánku Bongard, ale můžete si s námi dát schůzku i na stáncích ostatních našich partnerů jako jsou Giotec, Konomac, New-Dell, Scaritech, Eurogerm, Vitella, Beldos, De Daniel, Italpan, Sibread a dalších..

Celá novinka

Celozávodní dovolená - Summer Holiday

V prvním červencovém týdnu 3.-9.7 máme celozávodní dovolenou, kromě obchodu. Přejeme krásné a slunečné léto :-)

Celá novinka

Pozvánka na odborný seminář - prémiové pečivo metodou Paneotrad

BYL VYPSÁN DALŠÍ, ALE UŽ POSLEDNÍ TERMÍN!! Ať už je pro vás Paneotrad něco nového nebo už s ním pracujete, na tomto semináři se každý dozví něco nového. Metoda Paneotrad je moderní technologie zpracování těst od kynutí, dělení až po tvarování. Přináší vysokou produktivitu práce při výrobě kvalitních řemeslných výrobků, které jsou aktuálním trendem v oboru. Tento seminář je uskutečněn ve spolupráci s výrobcem pekařské techniky firmou BONGARD a francouzským dodavatelem pekařských ingrediencí, firmou EUROGERM. Seminář je určen pro pekaře, pekařské technology a vedoucí pekařských provozů.

Celá novinka

Pozvánka na potravinářský veletrh SALIMATECH

Navštivte nás na veletrhu SALIMATECH ve dnech 7. - 9. 2. 2023 od 9:00. Kromě statických exponátů různých pekařských strojů předvedeme na brněnském výstavišti pekařskou show inovativní řemeslnou technologií PANEOTRAD. Náš pekař vsadí každou hodinu do pece čerstvé těsto nejrůznějších tvarů a chuti. Můžete tak vidět nejen techniku, ale i technologii zpracování a hotový výrobek.

Celá novinka