Česky

Novinky

Pozvánka na potravinářský veletrh SALIMATECH

Navštivte nás na veletrhu SALIMATECH ve dnech 7. - 9. 2. 2023 od 9:00. Kromě statických exponátů různých pekařských strojů předvedeme na brněnském výstavišti pekařskou show inovativní řemeslnou technologií PANEOTRAD. Náš pekař vsadí každou hodinu do pece čerstvé těsto nejrůznějších tvarů a chuti. Můžete tak vidět nejen techniku, ale i technologii zpracování a hotový výrobek.

Celá novinka

Pozvánka na odborný seminář - prémiové pečivo metodou Paneotrad

Ať už je pro vás Paneotrad něco nového nebo už s ním pracujete, na tomto semináři se každý dozví něco nového. Metoda Paneotrad je moderní technologie zpracování těst od kynutí, dělení až po tvarování. Přináší vysokou produktivitu práce při výrobě kvalitních řemeslných výrobků, které jsou aktuálním trendem v oboru. Tento seminář je uskutečněn ve spolupráci s výrobcem pekařské techniky firmou BONGARD a francouzským dodavatelem pekařských ingrediencí, firmou EUROGERM. Seminář je určen pro pekaře, pekařské technology a vedoucí pekařských provozů.

Celá novinka

Nové modely chytrých kynáren BONGARD

Právě jsme dali do prodeje nové modely stopkynáren HERA, které nahrazují původní velmi úspěšné modely BFA a BFM. Se svým zcela novým Sensitiv’2 dotykovým ovládacím panelem se HERA přizpůsobí pracovním zvyklostem všech pekařů a zaručí konzistentní výrobu.

Celá novinka

Oslavy 100 let od založení firmy BONGARD

Ve dnech 14.-15. 9. 2022 se v sídle společnosti BONGARD konala oslava 100. narozenin společnosti BONGARD. A oslava to byla velkolepá. Zúčastnilo se jí více než 300 lidí z celého světa a na oslavě tak kromě Evropanů nechyběli obchodní zástupci i ze vzdálenějších zemí jako z Japonska, Korei, USA nebo Afriky. Společnost JAROSPOL Technology převzala ocenění za nejlepší prezentaci na webu. Přikládáme pár fotek z účasti...

Celá novinka