Česky

Novinky

Vánoce, PF2018 a provozní doba

Vážení obchodní partněři, děkujeme vám za důvěru, kterou jste nám dali v roce 2017. Přejeme hodně pracovních i osobních úspěchů v roce 2018. Naše firma bude mít zavřeno od 21.12.2017 do 2.1.2018 včetně. K dispozici bude pouze pohotovostní servis pro zákazníky se servisní smlouvou.

Celá novinka

Přijeďte za námi na Südback

Ve dnech 23. - 26. 9. se v německém Štutgartu koná tradiční veletrh pro pekaře Südback. Budeme po celou domu veletrhu na stánku BONGARD - našeho hlavního partnera. Těšit se můžete na novinky a výrazné veletržní slevy. Neváhejte a přijeďte. Südback patří co do velikosti a návštěvnosti mezi ty největší mezinárodní veletrhy pro pekaře.

Celá novinka

Učíme se u francouzkých mistrů řemesla

Francie bezesporu patří mezi gastronomickou velmoc. Do gastronomie spadá i pekařské a cukrářské řemeslo a i zde mají francouzi světu co nabídnout. Vždyť tradiční baguette nebo croissaint najdete v každém koutě světa. Škoda, že se to nedá říci i o tradičním \"českém\" pečivu. Člověk, který si myslí, že už všechno ví, je odsouzen k tomu, aby opakoval chyby druhých. Abychom našim zákazníkům uměli doporučit tu nejlepší technologii pro pekárnu, musíme sami umět tuto technologii používat. Neustále se učíme a z posledního školení od francouzkých pekařů Vám přinášíme pár zajímavých fotek...

Celá novinka

Na jaře do JAROSPOLu - přijďte na seminář 26. 4. 2017

V rámci dne otevřených dveří Vás zveme na TECHNOLOGICKÝ SEMINÁŘ, který se uskuteční v sídle naší společnosti v Miroslavi dne 26. 4. 2017 od 10.00 hod. Účast je zdarma. Seminář je určený pro investory, vedoucí pekařské výroby, novináře a učitele odborného výcviku.

Celá novinka