Česky

Novinky

Na jaře do JAROSPOLu - přijďte na seminář 26. 4. 2017

V rámci dne otevřených dveří Vás zveme na TECHNOLOGICKÝ SEMINÁŘ, který se uskuteční v sídle naší společnosti v Miroslavi dne 26. 4. 2017 od 10.00 hod. Účast je zdarma. Seminář je určený pro investory, vedoucí pekařské výroby, novináře a učitele odborného výcviku.

Celá novinka

Italský veletrh Sigep A.B. Tech Expo Rimini

Ve dnech 21.-25.1. 2017 se v italském městě Rimini konal mezinárodní veletrh pro pekaře, cukráře, baristy, zmrzlináře a další gastro odvětví. Jeli jsme na tento veletrh již potřetí, abychom pro Vás získali informace o novinkách z oboru. Na veletrhu se tradičně zúčastňují všichni významní italští výrobci strojů a zařízení pro pekaře a cukráře. Z našich zastoupených značek to jsou Esmach, Giotec, Tekno Stamap, Konomac, Sibread, Italpan, Vitella, NewDell, De Danieli, STM a CSC Sartori. Přinášíme pár zajímavých fotek z výstavy...

Celá novinka

Ať máte dobře vypečené Vánoce a celý rok 2017

Děkujeme našim zákazníkům a obchodním partnerům za spolupráci v roce 2016. Přejeme pohodové svátky a těšíme se na spolupráci v roce 2017. Ve dnech 23. 12. 2016 až 2. 1. 2017 včetně, bude naše firma uzavřena.

Celá novinka

Hodnocení veletrhu Südback 2016

Naše společnost se výstavy Südback zúčastnila jako oficiální distributor značky BONGARD pro Česko a Slovensko. Na stánku Bongard jsme poskytovali obchodní servis našim krajanům po celou dobu výstavy. Největší zájem ze strany pekařů byl o technologii PANEOTRAD. S touto revoluční technologií již měli naši zákazníci možnost seznámit se na letošní výstavě Salima/MBK 2016 v Brně. Zájem jsme zaznamenali také o náš vlastní výrobek, klimatizační jednotku do kynáren CLIMATROP, především u potenciálních distributorů ze zahraničí.

Celá novinka