Česky

Novinky

CLIMATROP oceněn Zlatou Salimou

Z veletrhu Salima / MBK jsme si přivezli velmi cennou trofej. Náš klimatizátor CLIMATROP získal nejvyšší ocenění Zlatou Salimu 2016. Hodnodící komise složená z odborníků a vědců výzkumných ústavů posoudila náš klimatizátor CLIMATROP jako nejlepší z celkem 8 přihlášených exponátů v kategorii strojírenských technologií. Podívejte se na fotografie z veletrhu...

Celá novinka

Pozvánka na brněnské výstaviště

Vážení zákazníci a obchodní partneři, dovolujeme si Vás po dvou letech opět pozvat na veletrh Salima/MBK 2016, který proběhne ve dnech 17. – 20. 2. 2016 na brněnském výstavišti. Najdete nás v pavilonu „V“, stánek č. 117.

Celá novinka

JAROSPOL vstupuje do Svazu pekařů a cukrářů

Společnost JAROSPOL Technology s.r.o. vstoupila do Podnikatelského svazu pekařů a cukrářů v České republice, což je významné potravinářské profesní sdružení. Svaz hájí zájmy a podporuje činnost firem podnikajících v pekařském a cukrářském oboru. Sdružuje pekárny, cukrárny, dodavatele strojních zařízení, surovin a služeb pro tyto obory a potravinářských škol.

Celá novinka

Nové klimatizátory CLIMATROP

V naší společnosti jsme vyvinuli nový klimatizátor pro vozíkové kynárny. Klimatizátor je označen ochrannou známkou CLIMATROP® a jeho unikátní konstrukce byla úspěšně zapsána na Úřadu průmyslového vlastnictví. Využívá technologie ultrazvukového zvlhčování. Tato technologie umožňuje vytváření tzv. studené páry se 100% účinností bez odpadu, s nezávislostí na tlaku vody a se spotřebou elektřiny pouhých 120W. Umožňuje regulovat teplotu a vlhkost nezávisle na sobě s rovnoměrností proudění vzduchu velmi nízkou rychlostí a hlučností.

Celá novinka