Česky

Novinky

Francouzké bagety na vzestupu

Nemohli jsme si nevšimnout zvýšeného zájmu o výrobu kvalitního a čerstvého francouzkého pečiva ze strany našich zákazníků - výrobců. Navštívili jsme proto pravou francouzkou pekárnu a rádi bychom se s Vámi podělili o zajímavé informace ze světa, kde je kvalita a čerstvost jídla na prvním místě.

Celá novinka

Na jaře do JAROSPOLu - dny otevřených dveří

Zveme tímto všechny podnikající pekaře a cukráře na dny otevřených dveří do naší společnosti, které proběhnou ve dnech 19. až 21. května 2015. Program a formu registrace naleznete v článku.

Celá novinka

Veletrh SIGEP A.B. Tech v Rimini

Ve dnech 17.-21. 1. 2015 se uskutečnil další ročník největšího potravinářského veletrhu v Itálii Sigep a A.B. Tech v Rimini. Jako každý významný mezinárodní veletrh jsme jej navštívili, abychom pro naše zákazníky vyhledali novinky na trhu potravinářských strojů a zařízení.

Celá novinka

Nová pekárna v Malé Úpě

V horské obci Malá Úpa, ve chráněné zóně Krkonošského národního parku, otevřeli novou pekárnu. Provozovatelem Maloúpské pekárny je hotelový komplex Bouda Malá Úpa, jehož majitelé si tímto krokem zajistil dostatek čerstvého pečiva nejen pro své hosty, ale také pro místní obyvatele. Součástí pekárny je i prodejna se smíšeným zbožím. Výrobní technologii dodala společnost JAROSPOL Technology s.r.o., která také zajistila nezbytnou technologickou pomoc prostřednictvím zkušeného pekařského technologa.

Celá novinka