Česky

Novinky

Ramenový hnětač BONGARD Calypso nahrazuje vaše ruce

A je tu další pecka od BONGARDu.. tentokrát dlouho očekávaný ramenový hnětač CALYPSO, který perfektně simuluje ruční pohyb pekaře jemným hnětením těsta, čímž ho více provzdušňuje a omezuje zahřívání...

Celá novinka

Planetový mixér Bongard Stellar 20l je malý profík

Další novinkou od Bongardu je malý kompaktní planetový mixer s 20 litrovou mísou. Najde uplatnění u všech řemeslníků, kteří chtějí kvalitní profesionální zařízení, které je méně objemné, ale stejně efektivní jako velký profesionální planetový mixér. Jako jeden z mála v této nižší třídě má celonerezové nástroje (spirálu, metlu a promítačku) a robustní nerezovou konstrukci.

Celá novinka

Konvektomaty Alcor doplňují řadu pecí BONGARD

V poslední době přichází BONGARD s jednou novinkou za druhou. Tou poslední je nová modelová řada malých konvekčních pecí nejen pro pekaře, ale ,gastrosvěte div se!!, i pro kuchaře. Tímto krokem se francouzká jednička na trhu dostává i do segmentu gastronomie a nabízí tak nejširší škálu pekařských / cukrářských / kuchařských pecí na trhu.

Celá novinka

Bertrand Puma Fermentolevain - světová špička mezi kvasomaty

Již několik let zastupujeme značku Bertrand Puma spadající do skupiny Ali Group společně s výrobcem Bongard. Kvasomat Fermentolevain patří na úplnou špičku mezi kvasomaty na trhu pro menší a střední pekárny. Pokud jste doteď hlídali kvalitu vašich kvasů okem, podle pocitu a počasí, měli byste zbystřit. Tento stroj Vám odstraní většinu problémů s kvalitou a navíc ušetří práci i čas.

Celá novinka