Česky

Naši partneři

Abychom byli nejlepší, chceme spolupracovat s těmi nejlepšími v oboru. Zároveň jsme hrdi na to, že ti nejlepší chtějí spolupracovat s námi.

Bongard logo

BONGARD, S.A.S
Francouzký výrobce a vynálezce parních sázecích pecí. Kromě nich vyrábí pekařské pece všech typů, děličky Paneotrad, stopkynárny a další vybavení pro pekaře. Společnost založil Oskar Bongard již v roce 1922. Dnes má zastoupení v 85 zemích a společnost JAROSPOL Technology je výhradním distributorem této značky pro český a slovenský trh.

 Mendoza logosu

MENDOZA F., SL
Sürekli hamur bölücüler, ön prova makineleri, şekillendirme kalıplayıcıları ve fırın tepsisine yerleştirilene kadar hamur işleme için komple hatlar üreten İspanyol üretici. Ayrıca Salva, Bongard ve diğerleri gibi dünyaca ünlü markalar için üretim yapmaktadır.

 Esmach logosu

ESMACH S.p.A.
İtalyan üretici, dünyada yoğurma ve bölücülerinin kendi gelişimi, kalitesi ve güvenilirliği ile tanınmaktadır. 1970'lerden beri piyasada. Bugün, Bongard, Champion, Friginox, Krefft, Cattabriga ve diğerleri gibi dünyanın her yerinden 70'den fazla şirketi bir araya getiren ALI GROUP'un bir parçasıdır.

Giotec logosu

Giotec srl
Rulo makineleri, haddeleme makineleri, dilimleme bölücüleri ve kol yoğurma makineleri üreticisi. Rulo yapma makineleri, son 3 yılda büyük başarı elde ettikleri ve şu anda en çok satanlar arasında yer aldıkları Avusturya ve Almanya pazarları için geliştirilmiştir. Hamuru insan eli gibi çok ince işlerler.

Scaritech logosu 

Scaritech International
Gıda ile teması test edilmiş bir Fransız plastik kap üreticisi. Mikro hammaddeler için idealdir.

 Vitella logosu

Vitella srl
Şirketin kurucusu Alberto Vitella, yalnızca periyodik hamur bölücülerin üretimine adanmıştır. Kalitesi ve güvenilirliği sayesinde direkleri kendi kategorisinin en iyileri arasındadır.

 Yeni Dell logosu

YENİ DELL di Dell'Oro Gabriele
Vakumlu piston prensibine dayalı sürekli hacimsel hamur bölücü üreticisi.

 Beldos logosu

BELDOS
Belçikalı her türlü dolum makinesi üreticisi. Daha küçük ve daha büyük operasyonlar için elektrikli ve pnömatik dolum makineleri. En çok satanlardan biri MiniFILL masa üstü doldurucudur.

 Konomac logosu

KONOMAC
Kremalı rulo üretimi için İtalyan makine üreticisi. Performanslarına göre 2 model sunuyoruz. Milföy hamuru rulodan otomatik olarak açılır, şeritler halinde kesilir ve alüminyum silindirler üzerine yuvarlanır.

 Italpan logosu

ITALPAN S.a.s.
İtalyan baget makineleri, un elek ve bar makineleri üreticisi.

DE Danieli logosu 

DE DANIELI snc
Ocak ve dolum dolgusu üreticisi.

SIBREAD logosu 

SIBREAD srl
Ekmek dilimleme makineleri üreticisi.

Pavailler logo 

SOCIETE D’EQUIPEMENTS DE BOULANGERIE PATISSERIE
Francouzký výrobce pekařských strojů pod značkami Pavailler, Bertrand-Puma, CFI