Česky

Naši partneři

Abychom byli nejlepší, chceme spolupracovat s těmi nejlepšími v oboru. Zároveň jsme hrdi na to, že ti nejlepší chtějí spolupracovat s námi.

Bongard logo

BONGARD, S.A.S
Francouzký výrobce a vynálezce parních sázecích pecí. Kromě nich vyrábí pekařské pece všech typů, děličky Paneotrad, stopkynárny a další vybavení pro pekaře. Společnost založil Oskar Bongard již v roce 1922. Dnes má zastoupení v 85 zemích a společnost JAROSPOL Technology je výhradním distributorem této značky pro český a slovenský trh.

 Esmach logo

ESMACH S.p.A.
Italský výrobce ve světě známý vlastním vývojem, kvalitou a spolehlivostí svých hnětačů a děliček. Na trhu působí od 70. let. Dnes patří do skupiny ALI GROUP sdružující více než 70 firem z celého světa, jako je Bongard, Champion, Friginox, Krefft, Cattabriga a další.

TeknoStamap logo 

TEKNO STAMAP s.r.l.
Provalovací stroje a linky na jemné pečivo. Jeden z nejvýznamnější světových výrobců těchto strojů pochází ze severní Itálie. Používá pouze kvalitní komponenty a většinu z nich si vyrábí sám.

Giotec logo

Giotec s.r.l.
Výrobce rohlíkovacích strojů, vyvalovačů, krájecích děliček a ramenových hnětačů. Jejich rohlíkovací stroje byly vyvinuty pro rakouský a německý trh, kde v posledních 3 letech zaznamenali velký úspěch a nyní patří mezi nejprodávanější. Zpracovávají těsto velmi jemně, jako lidské ruce.

Scaritech logo 

Scaritech International
Francouzký výrobce plastových nádob testovaných pro styk s potravinou. Ideální pro mikrosuroviny.

 Vitella logo

Vitella s.r.l.
Zakladatel firmy Alberto Vitella se věnuje pouze výrobě periodických děliček těsta. Díky kvalitě a spolehlivosti patří jeho děličky mezi nejlepší ve své kategorii. 

 New Dell logo

NEW DELL di Dell'Oro Gabriele
Výrobce kontinuálních objemových děliček těsta na vakuovém principu pomocí pístu.

 Beldos logo

BELDOS
Belgický výrobce plniček náplní všech typů. Plničky elektrické, pneumatické, pro menší i větší provozy. Mezi neprodávanější patří stolní plnička MiniFILL.

 Konomac logo

KONOMAC
Italský výrobce strojů na výrobu trubiček (kremrolí). Nabízíme 2 modely podle jejich výkonu. Listové těsto je automaticky odvíjeno z návinu, řezáno na pásky a svinováno na hliníkové válečky.

 CSC Sartori logo

CSC SARTORI TRADE s.r.l.
Italský výrobce kontinuálních vykulovacích děliček těsta s víceřádkovým výstupem.

 Technosilos logo

Technosilos s.n.c.
Italský výrobce moučných sil, dopravníkových a dávkovacích zařízení pro pekárny.

 Italpan logo

ITALPAN S.a.s.
Italský výrobce bagetovacích strojů, prosévačky mouky a strojů na tyčinky.

DE Danieli logo 

DE DANIELI s.n.c.
Výrobce vařičů a plniček náplní.

SIBREAD logo 

SIBREAD s.r.l.
Výrobce strojů na krájení chleba.

 Konomac logo

KONOMAC
Italský výrobce strojů na výrobu trubiček (kremrolí). Nabízíme 2 modely podle jejich výkonu. Listové těsto je automaticky odvíjeno z návinu, řezáno na pásky a svinováno na hliníkové válečky.

 

MONO Equipment
Britská společnost specializující se na konstrukci, výrobu a servis technologií pro pekaře a cukráře. V naší nabídce najdete jejich drezírky, fritézy a mnoho dalšího.