Česky

Velké SRDCE do malé pekárny

Pekař Optimista Bongard Soleo
23.5.2019

Říká se, že srdcem pekárny je pec. Bez hnětače, děličky a tvarovacích strojů můžete použít ruce, ale bez pece neupečete. Nabídka pekařských pecí na trhu je dnes velmi široká, ale v případě malých pecí, které splňují vysokou úroveň kvality i produktivity už tolik na výběr není.

Jednou z takových pecí, možná i jediné na trhu s tak vysokým výkonem a produktivitou, je francouzká pec Bongard Soleo. Jde o modulární koncepci (skládání etáží na sebe) s ohřevem na elektřinu, kterou lze vybavit integrovaným sázecím zařízením s manuálním pohonem. A právě díky sázecímu zařízení je v kategorii malých pecí tak unikátní a velmi produktivní. Kvalitní pečení zajišťuje velmi vysoký tepelný výkon (11,4 kW na 1m2 pečné plochy). Každá etáž má nezávislé řízení teploty, automatické zapařování a odvětrávání. Ovladání umožňuje programování receptů i automatický start. Celá pec je na kolečkách pro snadnou manipulaci.

Bongard Soleo je vhodná do malé řemeslné pekárny, jejíž cílem je kvalitní pečení bez kompromisů. Díky výkonnému sálavému pečení na ní upečete naprosto vše v té nejvyšší kvalitě. Přesvědčili se o tom i naši zákazníci po celé ČR, např.: Pekařství Optimista (Pardubice), NoStress Bakery (Praha), Pekařství Paneolit (Brno), Bistrotéka Valachy (Zlín), nebo školy odborného výcviku v Jeseníkách a Uherském Brodě.

Více informací o této peci získáte na stránce produktu.


Další novinky

Založ si řemeslnou pekárnu

Řemeslné pekárny s prodejnou tzv. Artisan Bakeshop nebo Boulangerie jsou aktuálním trendem v pekařství. Už víte, že ji chcete, máte místo a investiční kapitál? Už vám chybí jen kvalitní návrh provozovny případně i dobré rady do začátku? Pak jste na správném místě. Naše společnost nejenže dodává kompletní vybavení pro řemeslné pekárny, ale umíme ji i navrhnout tak, aby práce v ní byla ergonomicky i marketingově správně a hlavně, aby vám přinášela nejen radost, ale i zisk. Podívejte se na některé naše realizace...

Celá novinka

Veletrhy v roce 2022

Již podruhé byl zrušen termín veletrhu SALIMA / SALIMATech a nový termín byl stanoven až na rok 2023. Přesný datum bude ještě upřesněn. Stejně tak pařížský veletrh EUROPAIN posunul svůj termín z konce ledna na konec března 26.-29.3. 2022. Posunutí termínu se nevyhnul ani italský veletrh Sigep v Rimini, který otevře své brány 12.-16.3. 2022. Do německa můžete zavítat na veletrh SACHSENBACK v Drážďanech ve dnech 2.-4.4. 2022 nebo na veletrh Südback ve Štutgartu v termínu 22.-25.10.2022. Pokud se vám nechce cestovat za hranice, můžete navštívit náš showroom, kde budeme mít od února vystaveny všechny důležité novinky...

Celá novinka
Všechny novinky