Česky

Modulární elektrická pec BONGARD Soleo EvO

Bongard Soleo EvO M2 shop

Elektrická modulární sázecí pec vyvinutá speciálně pro pečení kvalitního řemeslného chleba v malém pekařství. Díky vysokému výkonu a sálavému teplu na ní upečete dlouho vláčné výrobky v té nejvyšší kvalitě. Upečete na ní vše od chleba, běžného pečiva, jemného pečiva až po cukrářské výrobky.

Díky její modulární koncepci ji lze sestavit na přání zákazníka dle jeho produkční a prostorové kapacity. Vybírat lze z 5 velikostních modelů navržených tak, aby optimalizovali produktivitu a umožňovali použití různých velikostí pečných plechů.

VYSOKÝ TEPELNÝ VÝKON

I přes své relativně malé rozměry jde o pec s výkonem srovnatelným s většími pecemi. Pec včetně generátoru páry byla navržena pro pečnou kapacitu o výkonu 18 kg/m2.

2 DRUHY PROVEDENÍ DVEŘÍ

Provedení PASTRY

Jako na obrázku u modelu M2 shop EvO. Prosklené dveře se otevírají směrem ven. V tomto provedení se neuvažuje o osazovacím 

zařízení. Je vhodné pro pečení na plechu nebo sázení pomocí lopaty. 

Provedení BAKING

Jako na obrázku u modelu M4 EvO. U tohoto provedení je možné zvolit dělené nebo plné dveře. Prosklené dveře se otevírají směrem dovnitř a umožňují tak automatické otevření během sázení osazovákem.

PŘESNÉ DÁVKOVÁNÍ VODY

Generátor páry je na každé etáži vybaven vodoměrem, který zajišťuje přesné dávkování vody pro přeměnu v páru během pečení.

INTEGROVANÉ OSAZOVACÍ ZAŘÍZENÍ

Soleo EvO může být doplněno o skvěle navržené integrované osazovací zařízení. Po umístění syrových výrobků na plátnový pás osazováku můžete naráz osázet celou rozpálenou desku ze žáruvdorného betonu a po upečení zase vše vypéct ven jedním tahem ruky. Osazovák je dodáván v provedení 1/2 šířky nebo plné šířky etáže.

S DIGESTOŘÍ NEBO BEZ

Svoji pec můžete vybavit digestoří nebo pouze horním pohledovým dílem ukončujícím horní etáž. Digestoř je ve variantě s odtahovým ventilátorem (hlučnost <65 dB) nebo bez ventilátoru.

ZÁKLADNOVÉ MODULY

Při vytváření sestavy je nutné zvolit podstavec na kolečkách. Na výběr jsou 4 různé výšky 475, 635, 815 a 975 mm. Přičemž ten nejvyšší je možné doplnit o stojany na plechy nebo ve- stavnou kynárnu. Každý podstavec je možné dodat v opláštěné verzi nerezovým plechem.

 

 

 

 

Nový 7" barevný dotykový ovládací panel

SOLEO EVO dostává nový ovládací panel, se kterým se pec řadí mezi špičku v oboru. Ovládání je velmi snadné a intuitivní. Modulární sestava pece může být vybavena pouze jedním ovládacím panelem, na který jsou připojeny všechny etáže, případně může mít každá etáž svůj ovládací panel.

Pečení
Důležité informace o pečení na všech etážích přehledně na jedné obrazovce. Po kliknutí se zobrazí detailní informace pečení vybrané etáže.

Programové receptury
Lze naprogramovat až 6 různých teplot během jednoho pečení společně se zapařováním a otevřením odtahové klapky. Uživatel může přizpůsobit své recepty svými vlastními fotografiemi.

Automatický start
Jednoduše vyberete v kalendáři dny a čas automatického natápění pece na požadovanou teplotu. Případně nastavíte dny, kdy má být pec vypnuta, např. ve dnech prac. volna.

Profily
Slouží k vytváření různých uživatelských profilů (pekař, učeň, prodavačka)

Nastavení
Umožňuje zejména přístup k funkci „Úspora energie“, která aktivuje automatické vypnutí během dlouhých prostojů.

Statistiky
Zobrazení energetických a výrobních statistik dle produktů za určité období.

Zaslání poptávky

Abychom Vám mohli co nejlépe odpovědět, vyplňte pole označené hvězdičkou *