Česky

BONGARD Cervap Compact

BONGARD Cervap Compact

Plynová/olejová sázecí etážová pec s šířkou dveří 800 mm. Pec Cervap Compact s fixní etáží a parními trubicemi je vhodná pro pekaře, kteří chtějí vnést pekařský život do jejich prodejny prostřednictvím nabídky toho nejlepšího z tradičního pečiva. Díky svým kompaktním rozměrům (3m² podlahové plochy) a poutavým „retro“ vzhledem je Cervap Compact ideální i do prodejen. Její všestrannost a úspora uspokojí všechny vaše potřeby.

S CERVAP COMPACT UŽ NEMUSÍTE SCHOVÁVAT SVŮJ TALENT!
Pro pekaře, kteří chtějí oživit svoji prodejnu a zároveň nabízet nejlepší pekařskou tradici našel Bongard nejlepší řešení - Cervap Compact. Cervap vám upeče tradiční pečivo a zároveň zatraktivní prodejní místo.

PEC JE VELIKOSTNĚ MALÁ, ALE MÁ VELKOU PRODUKČNÍ KAPACITU.
Pec je 2070 mm vysoká a 1340 mm široká, Cervap Compact zabírá pouze 3 až 3,3 m2 podlahové plochy, pro pečnou plochu je to oblast v rozmezí od
3,9 do 5,7 m2! Se svými 800 mm širokými dveřmi a efektivní hloubkou 1225 nebo 1425 mm upeče Cervap snadno 4 plechy na jedné etáži. Dobře navržené rozměry nabízí výjimečné pohodlí při používání!

MÉNĚ PROSTROU PRO PEC, VÍCE PRO PRÁCI.
Bez ohledu na velikost lze bez námahy osázec pec - a to i v horní etáži. S integrovaným sázečem (volitelný) se stává sázení a odebírání snadnější. Celkový prostor uvolněný v přední části pece usnadňuje práci s pečnými plechy. Vaše ramena a záda vám poděkují!

OBJEVTE CHUŤ DOBRÉHO CHLEBA
Cervap Compact ztělesňuje především Cervap technologii: nejlepší etážová pec pro tradiční pečení. Můžete si být jisti, že získáte pekařskou kvalitu jako u starých tradičních pecí. Při konstantním proudu páry s ideálním rozmístěním trubek je teplota stálá a jednotná ve všech částech pečné plochy. 

 

Pečné desky, vyrobené z 20 mm silných žáruvzdorných desek jsou umístěny přímo na trubkách - což akumuluje teplo, stejně jako u starých tradičních pecích.

Zapařovací generátory umístěné na trubkách zajišťují výrobu bohaté a husté páry blízké rosnému bodu, po celou dobu pečení. Chléb dokonale vystoupá bez rizika vysušení, jeho kůrka je lesklá a vydrží déle. S Cervap Compact si můžete být jisti, že jednotlivé etáže, na kterých pečete, vám zajistí bezproblémový a plynulý chod s výjimečnou kvalitou pečení.

I VZHLED JE DŮLEŽITÝ
S Cervap Compact si můžete zvolit přední stranu pece tak, aby harmonizovala s vaší pekárnou. Dlaždice, cihly... obklady a příslušenství může být různé.

Zaslání poptávky

Abychom Vám mohli co nejlépe odpovědět, vyplňte pole označené hvězdičkou *