Česky

COOLBOX mini

COOLBOX mini

COOLBOX mini je vhodný pro skladování surovin k výrobě nebo hotových výrobků. Boxy včetně chlazení a vnitřních regálů v šesti standardních velikostech od 3 do 7,5 m3 vnitřního objemu. V nabídce jsou modely pro úschovu produktů v nadnulových teplotách i pro úchovu mražených produktů.

Specifikace:
• Jednotná vnitřní výška 2 m.
• Minimální výška stropu v místnosti je 2 760 mm pro chladící box a 2 780 mm pro mrazící box.
• 6 variant vnitřních půdorysů.
• Chladící box -2°C až +10°C.
• Mrazící box -18°C až -20°C.
• Stropní bloková jednotka Zanotti řady SB.

Izolovaný box je kompletně sestaven ze sendvičových panelů, soustavy rohových sloupků a osazen izolačními dveřmi. Panely jsou oboustranně opláštěny žárově pozinkovaným bíle lakovaným ocelovým plechem tl. 0,6mm. Jádro tvoří polyuretanová pěna (PUR) dokonale přilnutá k plášti, čímž vzniká samonosný, velmi lehký panel s vynikajícími izolačními vlastnostmi. Jednotná tloušťka izolace 75 mm.

Dveře jsou světlosti 650x1800mm v pravém provedení. Zárubeň je u provedení mrazícího boxu opatřena vyhříváním proti přimrznutí křídla. V případě náhodného uzavření osoby ve vnitřním prostoru boxu je možné otevřít dveře z vnitřní strany.

coolbox

Podlaha boxu je z PUR panelu krytého plastovaným povrchem s protiskluzovou úpravou. Box se montuje na konečnou stavební podlahu

Mrazící box je vybaven vyhřívaným přetlakovým ventilem pro vyrovnání tlaku vzduchu vně a uvnitř boxu a je uložen na membráně Platon (odvětrání podloží, tl. 20mm).

Box je z výrobního závodu expedován v demontovaném stavu na paletě. Chladicí zařízení (pokud je součástí dodávky) je umístěno v samostatném obalu.

Box je možné doplnit o další výbavu: např. osvětlení, akustickou a světelnou signalizaci pro uzavřenou osobu, signalizaci osvětlení, teploměr prostorové teploty, lišty rohové (zaoblené), ochranu stěn plastovými lištami nebo deskami, lamelovou clonu pro omezení tepelných ztrát při otevření dveří.

Nechte si zaslat kompletní katalog poštou

Abychom Vám mohli zaslat katalog, vyplňte pole označené hvězdičkou *

Zaslání poptávky

Abychom Vám mohli co nejlépe odpovědět, vyplňte pole označené hvězdičkou *