Česky

Hodnocení veletrhu Südback 2016

Hodnocení veletrhu Südback 2016
10.11.2016

Naše společnost se výstavy Südback zúčastnila jako oficiální distributor značky BONGARD pro Česko a Slovensko. Na stánku Bongard jsme poskytovali obchodní servis našim krajanům po celou dobu výstavy. Největší zájem ze strany pekařů byl o technologii PANEOTRAD. S touto revoluční technologií již měli naši zákazníci možnost seznámit se na letošní výstavě Salima/MBK 2016 v Brně. Zájem jsme zaznamenali také o náš vlastní výrobek, klimatizační jednotku do kynáren CLIMATROP, především u potenciálních distributorů ze zahraničí.

Hodnotit celkový přínos ihned po výstavě nemohu, protože u výstav jde hlavně o podporu prodeje, reklamu, propagaci a image společnosti. Na prodejních číslech se odráží po velmi dlouhou dobu. Mohu však zhodnotit návštěvnost a ta byla dostatečně početná.
Věřím, že v ČR má pro takové výstavy největší budoucnost a potenciál SALIMA v Brně, která se koná jednou za 2 roky. Vytváření dalších a častějších výstav, vzhledem k velikosti trhu, který tu máme, povede k další roztříštěnosti a menší návštěvnosti. Přesvědčili jsme se o tom např. na poslední výstavě FOR GASTRO v Praze. Na druhou stranu by byla škoda nemít tu veletrh žádný a jezdit pouze do zahraničí. I na Salimě lze najít většinu produktů jako na světoznámých veletrzích, třeba jen v zastoupení a na menší ploše, nicméně všechny potřebné informace zákazník dostane a to bez jazykové bariéry. Pro koncového zákazníka je příliš velký risk nakupovat technologie, které u nás nemají obchodní zázemí a dostatečnou technickou podporu. Na tuzemském veletrhu má větší jistotu, že uvidí produkty, ke kterým dostane veškerý potřebný servis.
 
Ing. Martin Jaroš
jednatel společnosti

Další novinky

Další pec od Bongardu prošla EvOlucí - představujeme nové Soleo EvO

Měla to být premiéra na Salimě v dubnu, tak alespoň tímto způsobem vám představujeme nové Soleo EvO od Bongardu. Mrkněte na video i na stránku produktu. Tahle doposud nejprodávanější francouzká pec v česku je novým modelem vážně o kus dál... Kdo ji bude mít první?

Celá novinka

Pozvánka na veletrh SALIMA / MBK - ZRUŠENO!

Termín veletrhu byl kvůli koronaviru zrušen a přeložen na listopad.. Těšit se můžete na českou premiéru nové pece BONGARD Soleo EVO. Jedná se o modulární koncepci elektrické etážové sázecí pece se sálavým teplem. Předchozí model byl velmi úspěšný a peče v několika řemeslných pekárnách po celé ČR. K vidění budou naše kynárny WETBOX a klimatizátory CLIMATROP a v dnešní době velmi žádané stopkynárny BONGARD BFM.

Celá novinka
Všechny novinky