Česky

Italský veletrh Sigep A.B. Tech Expo Rimini

Sigep Rimini 2017
15.1.2017

Ve dnech 21.-25.1. 2017 se v italském městě Rimini konal mezinárodní veletrh pro pekaře, cukráře, baristy, zmrzlináře a další gastro odvětví. Jeli jsme na tento veletrh již potřetí, abychom pro Vás získali informace o novinkách z oboru. Na veletrhu se tradičně zúčastňují všichni významní italští výrobci strojů a zařízení pro pekaře a cukráře. Z našich zastoupených značek to jsou Esmach, Giotec, Tekno Stamap, Konomac, Sibread, Italpan, Vitella, NewDell, De Danieli, STM a CSC Sartori. Přinášíme pár zajímavých fotek z výstavy...

Na veletrhu bylo k vidění hned několik soutěží, nejlepší pekař, nejlepší cukrář a šampionát baristů. Z novinek jsme zaznamenali nový dávkovací směšovač vody od STM, který je vybaven velkým dotykovým displejem a velmi snadným ovládáním, které umožňuje snad vše co lze od takového zařízení očekávat. Výrazný pokrok udělal i výrobce děliček NewDell, který vybavil násypkový koš pneumatickým stlačováním těsta a celou děličku je možné snadno nastavit dotykovým ovládacím displejem. Alberto Vitella dokončil redesign svých periodických děliček těsta a všem tak ukázal, jaký je mistr svého řemesla.

Všechny pavilony výstaviště (16) byly zaplněny nejen stánkami, ale i návštěvníky. Sigep dokazuje, že patří mezi ty významnější mezinárodní veletrhy světa.

Ing. Martin Jaroš


Další novinky

Další pec od Bongardu prošla EvOlucí - představujeme nové Soleo EvO

Měla to být premiéra na Salimě v dubnu, tak alespoň tímto způsobem vám představujeme nové Soleo EvO od Bongardu. Mrkněte na video i na stránku produktu. Tahle doposud nejprodávanější francouzká pec v česku je novým modelem vážně o kus dál... Kdo ji bude mít první?

Celá novinka

Pozvánka na veletrh SALIMA / MBK - ZRUŠENO!

Termín veletrhu byl kvůli koronaviru zrušen a přeložen na listopad.. Těšit se můžete na českou premiéru nové pece BONGARD Soleo EVO. Jedná se o modulární koncepci elektrické etážové sázecí pece se sálavým teplem. Předchozí model byl velmi úspěšný a peče v několika řemeslných pekárnách po celé ČR. K vidění budou naše kynárny WETBOX a klimatizátory CLIMATROP a v dnešní době velmi žádané stopkynárny BONGARD BFM.

Celá novinka
Všechny novinky