Česky

Konvektomaty Alcor doplňují řadu pecí BONGARD

Konvertovat BONGARD Alcor
8.4.2021

V poslední době přichází BONGARD s jednou novinkou za druhou. Tou poslední je nová modelová řada malých konvekčních pecí nejen pro pekaře, ale ,gastrosvěte div se!!, i pro kuchaře. Tímto krokem se francouzká jednička na trhu dostává i do segmentu gastronomie a nabízí tak nejširší škálu pekařských / cukrářských / kuchařských pecí na trhu.

Hledáte optimální malou pec nejen pro pekařské a cukrářské výrobky, ale také pro restauraci a catering? Už nehledejte, máme řešení. Naše nová řada horkovzdušných pecí Alcor jistě uspokojí vaše potřeby.

Konvekční pece Alcor jsou k dispozici ve verzi Bake pro pekárny a cukrárny, nebo ve verzi Cook se zvýšenou párou více orientovanou na catering. Všestrannost a vysoká produktivita. Díky různým plně přizpůsobitelným režimům zvládnou různé typy výroby.

Rychlá manipulace, snadné použití a kompaktní a moderní design z nich dělá skutečného pomocníka, který si najde své místo v pekárně nebo v obchodě. Musíte si jen vybrat typ pece, která nejlépe odpovídá vaší produkci a vašim zákazníkům.

Více informací na stránce produktu


Další novinky

Ramenový hnětač BONGARD Calypso nahrazuje vaše ruce

A je tu další pecka od BONGARDu.. tentokrát dlouho očekávaný ramenový hnětač CALYPSO, který perfektně simuluje ruční pohyb pekaře jemným hnětením těsta, čímž ho více provzdušňuje a omezuje zahřívání...

Celá novinka

Planetový mixér Bongard Stellar 20l je malý profík

Další novinkou od Bongardu je malý kompaktní planetový mixer s 20 litrovou mísou. Najde uplatnění u všech řemeslníků, kteří chtějí kvalitní profesionální zařízení, které je méně objemné, ale stejně efektivní jako velký profesionální planetový mixér. Jako jeden z mála v této nižší třídě má celonerezové nástroje (spirálu, metlu a promítačku) a robustní nerezovou konstrukci.

Celá novinka
Všechny novinky