Česky

MBK 2014 - bilance a PEKAŘ ROKU

MBK 2014 - bilance a PEKAŘ ROKU
7.3.2014

Veletrhu MBK 2014, konaném v rámci veletrhu Salima v Brně, se zúčastnila poprvé i naše společnost JAROSPOL Technology s.r.o. Návštěvníkům jsme představili několik novinek na českém trhu a podpořili soutěž PEKAŘ ROKU 2014. Tímto bychom chtěli poděkovat všem návštevníkům, kteří navštívili náš stánek, našim obchodním partnerům za spolupráci a také Svazu pekařů a veletrhům Brno za bezvadnou organizaci.

Účast návštěvníků a zájemců o naše produkty byla nad naše očekávání. Nejvýznamnější novinkou, kterou jsme na stánku prezentovali, byla nová generace pecí Revent tzv. "okrouhlá pec", na kterou lákal návštěvníky i organizátor veletrhu BVV na svých stránkách.

Podnikatelský svaz pekařů a cukrářů v ČR jako odborný garant 7. Mezinárodního veletrhu mlynářství, pekařství a cukrářství MBK 2014 uspořádal tradiční národní soutěž o titul „PEKAŘ ROKU 2014 – kategorie junior“. Vítězem této prestižní dovednostní soutěže se stal David Federla, student Střední školy hotelové a služeb Kroměříž. Více na stránkách svazu.


Další novinky

Další pec od Bongardu prošla EvOlucí - představujeme nové Soleo EvO

Měla to být premiéra na Salimě v dubnu, tak alespoň tímto způsobem vám představujeme nové Soleo EvO od Bongardu. Mrkněte na video i na stránku produktu. Tahle doposud nejprodávanější francouzká pec v česku je novým modelem vážně o kus dál... Kdo ji bude mít první?

Celá novinka

Pozvánka na veletrh SALIMA / MBK - ZRUŠENO!

Termín veletrhu byl kvůli koronaviru zrušen a přeložen na listopad.. Těšit se můžete na českou premiéru nové pece BONGARD Soleo EVO. Jedná se o modulární koncepci elektrické etážové sázecí pece se sálavým teplem. Předchozí model byl velmi úspěšný a peče v několika řemeslných pekárnách po celé ČR. K vidění budou naše kynárny WETBOX a klimatizátory CLIMATROP a v dnešní době velmi žádané stopkynárny BONGARD BFM.

Celá novinka
Všechny novinky