Česky

Nabídky práce

Neustále hledáme zkušené a schopné pracovníky. Pokud věříte, že se hodíte na některou z níže uvedených pozic, zašlete nám svůj životopis a motivační dopis.

Obchodní zástupce (Praha a okolí)

  Náplň práce:
- akvizice nových zákazníků
- péče o stávající zákazníky
- osobní schůzky, hodně cestování
- tvorba nabídek a podílení se na realizaci projektů
- evidence obchodních případů

  Požadujeme:
- vzdělání SŠ/VŠ
- základní počítačové dovednosti kancelářského SW
- zkušenosti obchodníka v technickém odvětví výhodou
- znalost pekařského oboru výhodou
- komunikativní znalost anglického jazyka
- samostatnost, časovou flexibilitu
- řidičské oprávnění sk. B
- trestní bezúhonnost - nutné doložit výpis z rejstříku trestů
- aktivní přístup k řešení úkolů - komunikativnost, pečlivost, zodpovědnost, flexibilita

  Nabízíme:
- provize z prodejů
- práce na HPP
- neustálý rozvoj a vzdělávání, školení v souladu s rozvojem oboru
- veškerou podporu prodeje, katalogy, reklamní předměty, firemní akce, veletrhy

Servisní technik - elektrikář

- instalace a servis potravinářských strojů u zákazníka
- výroba rozvaděčů
- částečně i zámečnické práce

 Požadujeme:
- vzdělání v technickém oboru pro odbornou způsobilost
- aktivní přístup k řešení úkolů - samostatnost, komunikativnost, pečlivost, zodpovědnost, časová flexibilita

 Nabízíme:
- zaměstnání na HPP
- mzdu odpovídající profesi - pevná a pohyblivá

Svářeč - zámečník

- svařování kovu (především TIG)
- zámečnické práce
- občasný servis u zákazníka

 Požadujeme:
- vzdělání minimálně výuční list v oboru nebo SŠ
- svářečský průkaz, nutné doložit kvalifikaci a její úroveň

 Nabízíme:
- zaměstnání na HPP v perspektivní společnosti

  Váš strukturovaný životopis s kontaktem, prosím, zasílejte na e-mail: martin@jarospol.com