Česky

Největší letošní veletrh Südback - navštivte nás

veletrh sudback
8.10.2016

Ve dnech 22. - 25. 10. 2016 se v německém Štutgartu uskuteční největší letošní veletrh zaměřený technologie pro pekaře a cukráře. Nebudeme na něm chybět. Navštívit nás můžete na stánku BONGARD v hale 3. Kdo ještě neviděl na vlastní oči revoluční technologii Paneotrad, bude mít na tomto veletrhu příležitost, nenechte si ji ujít.

Odkaz na stránky veletrhu: http://www.messe-stuttgart.de/en/suedback/

Paneotrad na Sudback


Další novinky

Další pec od Bongardu prošla EvOlucí - představujeme nové Soleo EvO

Měla to být premiéra na Salimě v dubnu, tak alespoň tímto způsobem vám představujeme nové Soleo EvO od Bongardu. Mrkněte na video i na stránku produktu. Tahle doposud nejprodávanější francouzká pec v česku je novým modelem vážně o kus dál... Kdo ji bude mít první?

Celá novinka

Pozvánka na veletrh SALIMA / MBK - ZRUŠENO!

Termín veletrhu byl kvůli koronaviru zrušen a přeložen na listopad.. Těšit se můžete na českou premiéru nové pece BONGARD Soleo EVO. Jedná se o modulární koncepci elektrické etážové sázecí pece se sálavým teplem. Předchozí model byl velmi úspěšný a peče v několika řemeslných pekárnách po celé ČR. K vidění budou naše kynárny WETBOX a klimatizátory CLIMATROP a v dnešní době velmi žádané stopkynárny BONGARD BFM.

Celá novinka
Všechny novinky