Česky

Nová pekárna v Malé Úpě

Maloúpská pekárna dům
3.1.2015

V horské obci Malá Úpa, ve chráněné zóně Krkonošského národního parku, otevřeli novou pekárnu. Provozovatelem Maloúpské pekárny je hotelový komplex Bouda Malá Úpa, jehož majitelé si tímto krokem zajistil dostatek čerstvého pečiva nejen pro své hosty, ale také pro místní obyvatele. Součástí pekárny je i prodejna se smíšeným zbožím. Výrobní technologii dodala společnost JAROSPOL Technology s.r.o., která také zajistila nezbytnou technologickou pomoc prostřednictvím zkušeného pekařského technologa.

V nabídce Maloúpské pekárny najdete chleby a chlebové výrobky, běžné pečivo, speciální vícezrnné pečivo, výrobky z plundrových, listových a třených těst. K výrobě pečiva, která je s velkým podílem ruční práce, používají především tradiční receptury a kvalitní suroviny regionálních českých firem.

Pekárna má ještě jednu zajímavost. Leží v nově zrekonstruovaném objektu bývalé pošty (obecního úřadu) v nadmořské výšce přes 1000 m nad mořem a je tedy jednou z nejvýše položených pekáren v České republice.

Majitelé dávají přednost kvalitě před nízkou cenou a kvantitou. Můžete si být jisti, že výrobky budou opravdu čerstvé, nikoliv ze zmrazených polotovarů. 

Tak až pojedete do Krkonoš na túru nebo si zalyžovat, nezapoměňte se zastavit v Maloúpské pekárně pro kvalitní čerstvě vypečené rohlíčky.


Další novinky

Další pec od Bongardu prošla EvOlucí - představujeme nové Soleo EvO

Měla to být premiéra na Salimě v dubnu, tak alespoň tímto způsobem vám představujeme nové Soleo EvO od Bongardu. Mrkněte na video i na stránku produktu. Tahle doposud nejprodávanější francouzká pec v česku je novým modelem vážně o kus dál... Kdo ji bude mít první?

Celá novinka

Pozvánka na veletrh SALIMA / MBK - ZRUŠENO!

Termín veletrhu byl kvůli koronaviru zrušen a přeložen na listopad.. Těšit se můžete na českou premiéru nové pece BONGARD Soleo EVO. Jedná se o modulární koncepci elektrické etážové sázecí pece se sálavým teplem. Předchozí model byl velmi úspěšný a peče v několika řemeslných pekárnách po celé ČR. K vidění budou naše kynárny WETBOX a klimatizátory CLIMATROP a v dnešní době velmi žádané stopkynárny BONGARD BFM.

Celá novinka
Všechny novinky