Česky
  • Slovensky

Planetový mixér C-LINE

Planetový mixér C-LINE

Planetární mixéry C-LINE byly speciálně navrženy pro menší zátěž do menších pekařských nebo cukrářských provozů. Stroje jsou cenově výhodné, mají nízké provozní náklady a vyžadují minimální údržbu.

Design a funkce řady C-LINE planetárních mixérů
umožňují provádět velmi přesné pracovní cykly.
Mixéry mají jednoduché ovládací panely, kterými se dá nastavit čas a rychlost hnětení. Na míchání lze použít různé míchací metly, které se dají lehce a rychle vyměnit. Tyto metly zaručují jemné a stejnorodé míchání. Všechny tyto planetární mixéry jsou ideální na šlehání (např. pěny, krémů a jiných šlehaných hmot) a také k míchání malého množství těsta.

• Napájení 400V/3/50Hz, volitelně 230V/1.
• Součástí je mísa, spirála, drátěná metla a protínačka,
časovač.
• Příslušenství: variátor rychlosti.

 Technické vlastnosti

Konstrukce se skládá z odolné nerezové oceli, ochranné mřížky a krytu hlavy, která je pokryta speciálním vytvarovaným plastickým bezpečnostním
krytem odolným proti nárazu. Vnitřní komponenty pohonu jsou z odolné a ušlechtilé oceli, zatímco převodovky jsou konstruovány ze slitiny nerezu, niklu, chromu, molybdenu. Speciální pozornost je věnovaná bezpečnostním normám. Ochranná mřížka je opatřena zvláštním zvedacím zařízením, které umožňuje současně snížení mísy. Stroje jsou vybaveny speciálním stop systémem. Jakmile se stroj vypne, rotace míchacích nástrojů se ihned zastaví.

Nechte si zaslat kompletní katalog poštou

Abychom Vám mohli zaslat katalog, vyplňte pole označené hvězdičkou *

Zaslání poptávky

Abychom Vám mohli co nejlépe odpovědět, vyplňte pole označené hvězdičkou *