Česky

Pozvánka na brněnské výstaviště

Pozvánka na brněnské výstaviště
22.1.2016

Vážení zákazníci a obchodní partneři, dovolujeme si Vás po dvou letech opět pozvat na veletrh Salima/MBK 2016, který proběhne ve dnech 17. – 20. 2. 2016 na brněnském výstavišti. Najdete nás v pavilonu „V“, stánek č. 117.

Přichystali jsme pro vás spoustu novinek. Těšit se můžete na 14 prémiových exponátů a praktickou ukázku výroby pečiva technologií Paneotrad. Tato revoluční technologie umožňuje výrobu širokého sortimentu čerstvého pečiva přímo na prodejně před zraky zákazníků. Technologický proces Paneotrad snižuje náročnost, dobu přípravy a tím i celkové náklady o 30%.

Těšíme se na setkání s Vámi.


Další novinky

Další pec od Bongardu prošla EvOlucí - představujeme nové Soleo EvO

Měla to být premiéra na Salimě v dubnu, tak alespoň tímto způsobem vám představujeme nové Soleo EvO od Bongardu. Mrkněte na video i na stránku produktu. Tahle doposud nejprodávanější francouzká pec v česku je novým modelem vážně o kus dál... Kdo ji bude mít první?

Celá novinka

Pozvánka na veletrh SALIMA / MBK - ZRUŠENO!

Termín veletrhu byl kvůli koronaviru zrušen a přeložen na listopad.. Těšit se můžete na českou premiéru nové pece BONGARD Soleo EVO. Jedná se o modulární koncepci elektrické etážové sázecí pece se sálavým teplem. Předchozí model byl velmi úspěšný a peče v několika řemeslných pekárnách po celé ČR. K vidění budou naše kynárny WETBOX a klimatizátory CLIMATROP a v dnešní době velmi žádané stopkynárny BONGARD BFM.

Celá novinka
Všechny novinky