Česky

Pozvánka na brněnské výstaviště

Pozvánka na brněnské výstaviště
22.1.2016

Vážení zákazníci a obchodní partneři, dovolujeme si Vás po dvou letech opět pozvat na veletrh Salima/MBK 2016, který proběhne ve dnech 17. – 20. 2. 2016 na brněnském výstavišti. Najdete nás v pavilonu „V“, stánek č. 117.

Přichystali jsme pro vás spoustu novinek. Těšit se můžete na 14 prémiových exponátů a praktickou ukázku výroby pečiva technologií Paneotrad. Tato revoluční technologie umožňuje výrobu širokého sortimentu čerstvého pečiva přímo na prodejně před zraky zákazníků. Technologický proces Paneotrad snižuje náročnost, dobu přípravy a tím i celkové náklady o 30%.

Těšíme se na setkání s Vámi.


Další novinky

Pozvánka do Štutgartu na veletrh Südback

Ve dnech 21. - 24. 9. 2019 se ve Štutgartu koná jeden z největších mezinárodních veletrhů pro pekaře a cukráře SÜDBACK. Najdete nás na stánku našeho partnera BONGARD ve dnech 23. - 24. 9. Společnost BONGARD zde představí novou generaci velmi oblíbené modulární pece Soleo. Jak je již tradicí na stánku BONGARD, chybět nebude předváděcí plně funkční pekárna a pekařská show.

Celá novinka

Velké SRDCE do malé pekárny

Říká se, že srdcem pekárny je pec. Bez hnětače, děličky a tvarovacích strojů můžete použít ruce, ale bez pece neupečete. Nabídka pekařských pecí na trhu je dnes velmi široká, ale v případě malých pecí, které splňují vysokou úroveň kvality i produktivity už tolik na výběr není.

Celá novinka
Všechny novinky