Česky

Pozvánka na brněnské výstaviště

Pozvánka na brněnské výstaviště
22.1.2016

Vážení zákazníci a obchodní partneři, dovolujeme si Vás po dvou letech opět pozvat na veletrh Salima/MBK 2016, který proběhne ve dnech 17. – 20. 2. 2016 na brněnském výstavišti. Najdete nás v pavilonu „V“, stánek č. 117.

Přichystali jsme pro vás spoustu novinek. Těšit se můžete na 14 prémiových exponátů a praktickou ukázku výroby pečiva technologií Paneotrad. Tato revoluční technologie umožňuje výrobu širokého sortimentu čerstvého pečiva přímo na prodejně před zraky zákazníků. Technologický proces Paneotrad snižuje náročnost, dobu přípravy a tím i celkové náklady o 30%.

Těšíme se na setkání s Vámi.


Další novinky

Velké SRDCE do malé pekárny

Říká se, že srdcem pekárny je pec. Bez hnětače, děličky a tvarovacích strojů můžete použít ruce, ale bez pece neupečete. Nabídka pekařských pecí na trhu je dnes velmi široká, ale v případě malých pecí, které splňují vysokou úroveň kvality i produktivity už tolik na výběr není.

Celá novinka

Křest knihy o kváskovém chlebu Upečeno s láskou

V sobotu 9. 2. 2019 proběhl v příjemném prostředí hotelu Amphone (Brno) křest nové knihy „Upečeno s láskou“. Autorky knihy Iva Trhoňová a Ludmila Gottwaldová jsou již zkušenými amatérskými pekařkami a chtějí se podělit o své znalosti s ostatními. Daří se jim to dobře. Knihu doporučujeme všem, nejen začínajícím pekařům. A jak křest probíhal?...

Celá novinka
Všechny novinky