Česky

Revent představil novou generaci pecí

Revent představil novou generaci pecí
10.11.2013

Na letošním veletrhu IBIE v Las Vegas měla světovou premiéru nová modelová řada 8. generace, která přijde na trh ve druhé polovině roku 2014, nejprve minipec a nejmenší model vozíkové pece, ostatní modely budou následovat. Jedná se o novou konstrukci oblého tvaru, o tzv. “okrouhlou” pec.

Tato pec je nová nejenom svým tvarem, ale i svými charakteristikami. Vytvořením pečné komory kruhového tvaru byla pec zeštíhlena a současně byl navýšen její výkon. Nová pec si připisuje body ve všech důležitých aspektech: v kvalitě pečení, nízké náročnosti na podlahovou plochu a spotřebě energie. Kruhová komora s inteligentním trojvrstvým sklem ve dveřích, méně tepelných mostů a moderní izolace minimalizují energetické ztráty, snižují spotřebu vody i energie. Celkový objem energie spotřebované v průběhu životnosti pece je minimalizován díky nižšímu počtu dílů, menší spotřebě materiálu a nižší hmotnosti. Nezanedbatelným plusem je snížení nároků při recyklačním procesu. Dále je třeba zmínit světlost dveří, ergonomii, ovladatelnost, spolehlivost, flexibilitu, rentabilitu a odolnost spolu se snadnou instalací i údržbou. Jednoduchost pece se začne projevovat od prvního dne, kdy ji začnete používat. Stačí zapnout a péct.

Společnost Revent chce i nadále posouvat hranice možného v oblasti pekářských technologií a tento nový, energeticky účinný a užitečný pomocník je jedním z příkladů vedoucího postavení v oblasti inovací pekářského zařízení. Pece Revent vyhovují stále se zpřísňujícím požadavkům v potravinářském průmyslu a při tom, díky využití moderních materiálů, vyžadují nižší požadavky na podlahovou plochu a spotřebu energie.


Další novinky

Nová pekárna v Jindřichově

V červenci 2021 otevřela zbrusu nová řemeslná pekárna v Jindřichově u Velké Bíteše. Provozovatel se nechal inspirovat konceptem PANEOLIT a vsadil tak na osvědčenou technologii PANEOTRAD pro dělení dlouho zrajících těst. Téměř veškeré zařízení dodala společnost JAROSPOL...

Celá novinka

Ramenový hnětač BONGARD Calypso nahrazuje vaše ruce

A je tu další pecka od BONGARDu.. tentokrát dlouho očekávaný ramenový hnětač CALYPSO, který perfektně simuluje ruční pohyb pekaře jemným hnětením těsta, čímž ho více provzdušňuje a omezuje zahřívání...

Celá novinka
Všechny novinky