Česky

Revent získal ocenění na veletrhu v Paříži

Revent získal ocenění na veletrhu v Paříži
20.4.2014

Veletrh Europain v Paříži patří mezi největší světové veletrhy v pekařském a cukrářském oboru. Jak by také ne, když dokonalé francouzké bagety jsou proslulé po celém světě. Novinka Reventu tzv. "okrouhlá pec" zvýtězila v místní soutěži o nejinovativnější produkt a získala ocenění Trophées Europain 2014. Okrouhlá pec měla v České republice premiéru na veletrhu Salima/MBK 2014. Z pařížského veletrhu přinášíme pár zajímavých fotografií...


Další novinky

Další pec od Bongardu prošla EvOlucí - představujeme nové Soleo EvO

Měla to být premiéra na Salimě v dubnu, tak alespoň tímto způsobem vám představujeme nové Soleo EvO od Bongardu. Mrkněte na video i na stránku produktu. Tahle doposud nejprodávanější francouzká pec v česku je novým modelem vážně o kus dál... Kdo ji bude mít první?

Celá novinka

Pozvánka na veletrh SALIMA / MBK - ZRUŠENO!

Termín veletrhu byl kvůli koronaviru zrušen a přeložen na listopad.. Těšit se můžete na českou premiéru nové pece BONGARD Soleo EVO. Jedná se o modulární koncepci elektrické etážové sázecí pece se sálavým teplem. Předchozí model byl velmi úspěšný a peče v několika řemeslných pekárnách po celé ČR. K vidění budou naše kynárny WETBOX a klimatizátory CLIMATROP a v dnešní době velmi žádané stopkynárny BONGARD BFM.

Celá novinka
Všechny novinky