Česky

První letošní seminář je za námi...

První letošní seminář je za námi...
22.4.2016

Dne 20. 4. 2016 u nás bylo už od rána opravdu rušno. Pořádali jsme totiž technologický seminář.

Zaměřili jsme se na samá zajímavá témata - stroje na kynutí těsta, efektivní výroba čerstvého pečiva na prodejně, výběr vhodné pekařské pece a nakonec aktuální záležitost, financování technologií z fondů Evropské unie.
Více než dvaceti návštěvníkům jsme představili stroje a zařízení, které nabízíme, provedli je podnikem a ukázali stroje vystavené ve zkušební pekárně. K vidění bylo několik strojů, mezi než patřila vozíková kynárna, rotační pec, nejnovější parní pec Cervap, stopkynárna, objemová dělička, rohlíkovací stroj, hnětač a klimatizační jednotka CLIMATROP®, která byla v únoru oceněná prestižní cenou Zlatá Salima 2016.


Další novinky

Další pec od Bongardu prošla EvOlucí - představujeme nové Soleo EvO

Měla to být premiéra na Salimě v dubnu, tak alespoň tímto způsobem vám představujeme nové Soleo EvO od Bongardu. Mrkněte na video i na stránku produktu. Tahle doposud nejprodávanější francouzká pec v česku je novým modelem vážně o kus dál... Kdo ji bude mít první?

Celá novinka

Pozvánka na veletrh SALIMA / MBK - ZRUŠENO!

Termín veletrhu byl kvůli koronaviru zrušen a přeložen na listopad.. Těšit se můžete na českou premiéru nové pece BONGARD Soleo EVO. Jedná se o modulární koncepci elektrické etážové sázecí pece se sálavým teplem. Předchozí model byl velmi úspěšný a peče v několika řemeslných pekárnách po celé ČR. K vidění budou naše kynárny WETBOX a klimatizátory CLIMATROP a v dnešní době velmi žádané stopkynárny BONGARD BFM.

Celá novinka
Všechny novinky