Česky

Veletrh Salima / MBK 2014

Veletrh Salima / MBK 2014
8.2.2014

Vážení zákazníci, ve dnech 25. - 28. 2. 2014 se do Brna po dvou letech sjedou pekaři a cukráři na veletrh Salima / MBK 2014. Některé starší firmy již nebudou vystavovat, některé nové naopak ano, což je i případ naší společnosti JAROSPOL Technology s.r.o., ... a veletrhy by měly být o novinkách.

Velkou novinkou bude česká premiéra nové "okrouhlé" pece Revent, dále unikátní planetový mixér, pece Wiesheu a nový univerzální rohlíkovací stroj.

Jak se říká - „je lepší jednou vidět, jak desetkrát slyšet“. Návštěvu si proto nenechte ujít. Vystavenené exponáty si budete moci pořídit za zvýhodněných podmínek, nebo si je jen prohlédnout a prodiskutovat s námi důležité věci nad sklenkou dobrého moravského vína.

Těšíme se na setkání s Vámi.

 


Další novinky

Další pec od Bongardu prošla EvOlucí - představujeme nové Soleo EvO

Měla to být premiéra na Salimě v dubnu, tak alespoň tímto způsobem vám představujeme nové Soleo EvO od Bongardu. Mrkněte na video i na stránku produktu. Tahle doposud nejprodávanější francouzká pec v česku je novým modelem vážně o kus dál... Kdo ji bude mít první?

Celá novinka

Pozvánka na veletrh SALIMA / MBK - ZRUŠENO!

Termín veletrhu byl kvůli koronaviru zrušen a přeložen na listopad.. Těšit se můžete na českou premiéru nové pece BONGARD Soleo EVO. Jedná se o modulární koncepci elektrické etážové sázecí pece se sálavým teplem. Předchozí model byl velmi úspěšný a peče v několika řemeslných pekárnách po celé ČR. K vidění budou naše kynárny WETBOX a klimatizátory CLIMATROP a v dnešní době velmi žádané stopkynárny BONGARD BFM.

Celá novinka
Všechny novinky