Česky

Veletrh Salima / MBK 2014

Veletrh Salima / MBK 2014
8.2.2014

Vážení zákazníci, ve dnech 25. - 28. 2. 2014 se do Brna po dvou letech sjedou pekaři a cukráři na veletrh Salima / MBK 2014. Některé starší firmy již nebudou vystavovat, některé nové naopak ano, což je i případ naší společnosti JAROSPOL Technology s.r.o., ... a veletrhy by měly být o novinkách.

Velkou novinkou bude česká premiéra nové "okrouhlé" pece Revent, dále unikátní planetový mixér, pece Wiesheu a nový univerzální rohlíkovací stroj.

Jak se říká - „je lepší jednou vidět, jak desetkrát slyšet“. Návštěvu si proto nenechte ujít. Vystavenené exponáty si budete moci pořídit za zvýhodněných podmínek, nebo si je jen prohlédnout a prodiskutovat s námi důležité věci nad sklenkou dobrého moravského vína.

Těšíme se na setkání s Vámi.

 


Další novinky

Nová pekárna v Jindřichově

V červenci 2021 otevřela zbrusu nová řemeslná pekárna v Jindřichově u Velké Bíteše. Provozovatel se nechal inspirovat konceptem PANEOLIT a vsadil tak na osvědčenou technologii PANEOTRAD pro dělení dlouho zrajících těst. Téměř veškeré zařízení dodala společnost JAROSPOL...

Celá novinka

Ramenový hnětač BONGARD Calypso nahrazuje vaše ruce

A je tu další pecka od BONGARDu.. tentokrát dlouho očekávaný ramenový hnětač CALYPSO, který perfektně simuluje ruční pohyb pekaře jemným hnětením těsta, čímž ho více provzdušňuje a omezuje zahřívání...

Celá novinka
Všechny novinky