Česky

Veletrh SIGEP A.B. Tech v Rimini

JAROSPOL ESMACH
21.1.2015

Ve dnech 17.-21. 1. 2015 se uskutečnil další ročník největšího potravinářského veletrhu v Itálii Sigep a A.B. Tech v Rimini. Jako každý významný mezinárodní veletrh jsme jej navštívili, abychom pro naše zákazníky vyhledali novinky na trhu potravinářských strojů a zařízení.

Sigep se koná každoročně nicméně většina firem na něm vystavuje pouze jednou za dva roky a letošní ročník byl právě tím nabytějším. Přesto, že šlo o lepší ročník, na stáncích výrobců bylo vidět, že šetří energii a peníze na tu největší událost, která se letos bude konat a to IBA 2015. Odpovědi zástupců firem na náš dotaz, zda šetří na IBU to jen potvrdily. I tak toho bylo dost k vidění a pár novinek jsme zaznamenali.

Náš partner firma SIGMA přišla s novým hnětačem se spodním vyprazdňováním a stala se tak ještě silnějším konkurentem německé Diosny. Společnost Italpan představila nový model stroje na tyčinky se šířkou 40 cm, dosavadní největší šířka byla 25 cm. Firma ESMACH předvedla nový spirálový hnětač s pojízdnou díží o kapacitě 130 kg těsta a novou krájecí děličku s automatickým režimem. Výrobce kontinuálních skulovacích děliček CSC SARTORI představila nový tvarovací stroj a kontinuální kynárnu. Společnost Giotec, jejíž výrobky rovněž distribuujeme na českém trhu, a které se těší velké oblibě a zájmu našich zákazníků, představila novou generaci rohlíkovacího stroje. Výrobce kontinuálních pístových děliček NEW DELL doplnil své děličky o olejové lubrikátory.

Některé novinky jsme na veletrhu pořídili do našeho showroomu, abych je předvedli v akci. Můžete se tak těšit na nové předváděcí semináře.

Ing. Martin Jaroš


Další novinky

Další pec od Bongardu prošla EvOlucí - představujeme nové Soleo EvO

Měla to být premiéra na Salimě v dubnu, tak alespoň tímto způsobem vám představujeme nové Soleo EvO od Bongardu. Mrkněte na video i na stránku produktu. Tahle doposud nejprodávanější francouzká pec v česku je novým modelem vážně o kus dál... Kdo ji bude mít první?

Celá novinka

Pozvánka na veletrh SALIMA / MBK - ZRUŠENO!

Termín veletrhu byl kvůli koronaviru zrušen a přeložen na listopad.. Těšit se můžete na českou premiéru nové pece BONGARD Soleo EVO. Jedná se o modulární koncepci elektrické etážové sázecí pece se sálavým teplem. Předchozí model byl velmi úspěšný a peče v několika řemeslných pekárnách po celé ČR. K vidění budou naše kynárny WETBOX a klimatizátory CLIMATROP a v dnešní době velmi žádané stopkynárny BONGARD BFM.

Celá novinka
Všechny novinky