Česky

Zajímavosti z veletrhu IBA 2015

Zajímavosti z veletrhu IBA 2015
26.9.2015

Ve dnech 12.-16. září se do Mnichova nestěhovali jen uprchlíci ze středního východu, ale také vystavovatelé a návštěvníci jednoho z největších veletrhů na světě s technologickým vybavením pro pekaře a cukráře. Ve 12 pavilonech bylo k vidění téměř vše, co na trhu s výrobními stroji a vybavením existuje. Veletrh jsme navštívili a přinášíme pár zajímavých fotek a postřehů.

V rámci veletrhu probíhala soutěž IBA uibc CUP 2015, kde mistři svého oboru předvedli svá umělecká díla. Některé výrobky mohou být pro vás dobrou inspirací.

Společnost CSC SARTORI ukázala nové modely automatických kontinuálních skulovacích děliček těsta včetně kompletních linek s předkynárnou a tvarovacím strojem.

Výrobce Vitella představil novou generaci svých periodických děliček. Na první pohled upoutá skvěle propracovaný design a snadné programovatelné ovládání pouhým jedním otočným tlačítkem. Jedna taková dělička již putuje do našeho showroomu, takže se na ni můžete přijít podívat.

Hodně návštěvníků zaujala malá rakouská firma se svými bio mlýny na mouku. Jsou to malé strojové mlýny vyrobené ze dřeva. Namlet si z obilí vlastní mouku může být zajímavá alternativa k nespolehlivým dodavatelům a nestabilní kvalitě mouky. Malovýrobce s vlastní prodejnou může ukázkou vlastního dřevěného mlýna přesvědčit ještě více svých zákazníků o výjimečné kvalitě prodávaného pečiva.

K vidění byly i drobnosti, které ovšem dokáží dobře doplnit marketingovou strategii, jako např. ošatky s vyrytým logem na dně nebo pohybliví panáčci do prodejen k upoutání pozornosti nejen dětí.

Výrobce koleček Di Candia představila nový model pogumovaných koleček pro teplotu do 300°C.

Společnost New Dell předvedla novou řadu svých kontinuálních pístových děliček. Upoutá jejich kvalita zpracování, praktické příslušenství, systém olejování a lubrikování stroje.

Všudypřítomná robotizace návštěvníkům dokazovala, že technický pokrok neusále zvyšuje produktivitu práce. To co jsme dříve dokázali vyrobit pouze lidskýma rukama dnes nahrazují ruce robotické. Otázkou už je jen jejich cena.

Nový model kráječky chleba představila společnost Sibread. Jedná se o kráječku pro kontinuální provoz.

Dodavatel sil a moučného hospodářství Technosilos měl na svém krásném stánku dávkovací stanici a novou kontinuální prosévačku mouky.


Další novinky

Další pec od Bongardu prošla EvOlucí - představujeme nové Soleo EvO

Měla to být premiéra na Salimě v dubnu, tak alespoň tímto způsobem vám představujeme nové Soleo EvO od Bongardu. Mrkněte na video i na stránku produktu. Tahle doposud nejprodávanější francouzká pec v česku je novým modelem vážně o kus dál... Kdo ji bude mít první?

Celá novinka

Pozvánka na veletrh SALIMA / MBK - ZRUŠENO!

Termín veletrhu byl kvůli koronaviru zrušen a přeložen na listopad.. Těšit se můžete na českou premiéru nové pece BONGARD Soleo EVO. Jedná se o modulární koncepci elektrické etážové sázecí pece se sálavým teplem. Předchozí model byl velmi úspěšný a peče v několika řemeslných pekárnách po celé ČR. K vidění budou naše kynárny WETBOX a klimatizátory CLIMATROP a v dnešní době velmi žádané stopkynárny BONGARD BFM.

Celá novinka
Všechny novinky