Česky

DOX / DOMIX

DOX / DOMIX

Dávkovací směšovače vody STM jsou elektronická zařízení pro standartizaci a zlepšení kvality těsta, a to jak v řemeslných, tak v průmyslových procesech. Modely DOMIX udržují konstatní teplotu během přesného dávkování nastaveného množství vody. Tím je zamezeno zhoršení kvašení těsta, které bývá způsobeno vlivem teplotních šoků, typicky při ručním dávkování nebo s použitím nepřesného zařízení (z hlediska množství a teploty). Chybové odchylky jsou nižší než 1%.

Model DOX30M je určen pro malé provozy. Množství vody se nastavuje digitálně a teplota vody manuálně na termostatické hlavici. Ideální volba pokud potřebujete dávkovat např. pouze studenou vodu. 

Model DOMIX 45A udržuje konstatní teplotu během přesného dávkování nastaveného množství vody. Do díže pustí automaticky pouze nastavenou teplotu a správné množství vody. Funkce by-pass  zajišťuje přesnou teplotu na výstupu již od začátku vypouštění. Vhodné např. tam, kde  je zdroj ohřevu nebo chlazení vody  více vzdálen od dávkovače. 

 

Model DOMIX 60/70 představuje to nejlepší co můžete na trhu se směšovači získat. Je vybaven velkým barevných dotykovým displejem s velmi intuitivním a snadným ovládáním. Podle modelu umožňuje dávkování 1 nebo 2 díží, může mít 2 nebo 3 vstupy na vodu 1/2“ nebo 3/4“. Lze napojit jak na teplou vodu, tak  zároveň na studenou nebo ledovou vodu z chladiče.  

Zaslání poptávky

Abychom Vám mohli co nejlépe odpovědět, vyplňte pole označené hvězdičkou *