Česky

Konvektomaty Alcor doplňují řadu pecí BONGARD

Konvertovat BONGARD Alcor
8.4.2021

V poslední době přichází BONGARD s jednou novinkou za druhou. Tou poslední je nová modelová řada malých konvekčních pecí nejen pro pekaře, ale ,gastrosvěte div se!!, i pro kuchaře. Tímto krokem se francouzká jednička na trhu dostává i do segmentu gastronomie a nabízí tak nejširší škálu pekařských / cukrářských / kuchařských pecí na trhu.

Hledáte optimální malou pec nejen pro pekařské a cukrářské výrobky, ale také pro restauraci a catering? Už nehledejte, máme řešení. Naše nová řada horkovzdušných pecí Alcor jistě uspokojí vaše potřeby.

Konvekční pece Alcor jsou k dispozici ve verzi Bake pro pekárny a cukrárny, nebo ve verzi Cook se zvýšenou párou více orientovanou na catering. Všestrannost a vysoká produktivita. Díky různým plně přizpůsobitelným režimům zvládnou různé typy výroby.

Rychlá manipulace, snadné použití a kompaktní a moderní design z nich dělá skutečného pomocníka, který si najde své místo v pekárně nebo v obchodě. Musíte si jen vybrat typ pece, která nejlépe odpovídá vaší produkci a vašim zákazníkům.

Více informací na stránce produktu


Další novinky

Založ si řemeslnou pekárnu

Řemeslné pekárny s prodejnou tzv. Artisan Bakeshop nebo Boulangerie jsou aktuálním trendem v pekařství. Už víte, že ji chcete, máte místo a investiční kapitál? Už vám chybí jen kvalitní návrh provozovny případně i dobré rady do začátku? Pak jste na správném místě. Naše společnost nejenže dodává kompletní vybavení pro řemeslné pekárny, ale umíme ji i navrhnout tak, aby práce v ní byla ergonomicky i marketingově správně a hlavně, aby vám přinášela nejen radost, ale i zisk. Podívejte se na některé naše realizace...

Celá novinka

Veletrhy v roce 2022

Již podruhé byl zrušen termín veletrhu SALIMA / SALIMATech a nový termín byl stanoven až na rok 2023. Přesný datum bude ještě upřesněn. Stejně tak pařížský veletrh EUROPAIN posunul svůj termín z konce ledna na konec března 26.-29.3. 2022. Posunutí termínu se nevyhnul ani italský veletrh Sigep v Rimini, který otevře své brány 12.-16.3. 2022. Do německa můžete zavítat na veletrh SACHSENBACK v Drážďanech ve dnech 2.-4.4. 2022 nebo na veletrh Südback ve Štutgartu v termínu 22.-25.10.2022. Pokud se vám nechce cestovat za hranice, můžete navštívit náš showroom, kde budeme mít od února vystaveny všechny důležité novinky...

Celá novinka
Všechny novinky