Česky

MBK 2014 - bilance a PEKAŘ ROKU

MBK 2014 - bilance a PEKAŘ ROKU
7.3.2014

Veletrhu MBK 2014, konaném v rámci veletrhu Salima v Brně, se zúčastnila poprvé i naše společnost JAROSPOL Technology s.r.o. Návštěvníkům jsme představili několik novinek na českém trhu a podpořili soutěž PEKAŘ ROKU 2014. Tímto bychom chtěli poděkovat všem návštevníkům, kteří navštívili náš stánek, našim obchodním partnerům za spolupráci a také Svazu pekařů a veletrhům Brno za bezvadnou organizaci.

Účast návštěvníků a zájemců o naše produkty byla nad naše očekávání. Nejvýznamnější novinkou, kterou jsme na stánku prezentovali, byla nová generace pecí Revent tzv. "okrouhlá pec", na kterou lákal návštěvníky i organizátor veletrhu BVV na svých stránkách.

Podnikatelský svaz pekařů a cukrářů v ČR jako odborný garant 7. Mezinárodního veletrhu mlynářství, pekařství a cukrářství MBK 2014 uspořádal tradiční národní soutěž o titul „PEKAŘ ROKU 2014 – kategorie junior“. Vítězem této prestižní dovednostní soutěže se stal David Federla, student Střední školy hotelové a služeb Kroměříž. Více na stránkách svazu.


Další novinky

Založ si řemeslnou pekárnu

Řemeslné pekárny s prodejnou tzv. Artisan Bakeshop nebo Boulangerie jsou aktuálním trendem v pekařství. Už víte, že ji chcete, máte místo a investiční kapitál? Už vám chybí jen kvalitní návrh provozovny případně i dobré rady do začátku? Pak jste na správném místě. Naše společnost nejenže dodává kompletní vybavení pro řemeslné pekárny, ale umíme ji i navrhnout tak, aby práce v ní byla ergonomicky i marketingově správně a hlavně, aby vám přinášela nejen radost, ale i zisk. Podívejte se na některé naše realizace...

Celá novinka

Veletrhy v roce 2022

Již podruhé byl zrušen termín veletrhu SALIMA / SALIMATech a nový termín byl stanoven až na rok 2023. Přesný datum bude ještě upřesněn. Stejně tak pařížský veletrh EUROPAIN posunul svůj termín z konce ledna na konec března 26.-29.3. 2022. Posunutí termínu se nevyhnul ani italský veletrh Sigep v Rimini, který otevře své brány 12.-16.3. 2022. Do německa můžete zavítat na veletrh SACHSENBACK v Drážďanech ve dnech 2.-4.4. 2022 nebo na veletrh Südback ve Štutgartu v termínu 22.-25.10.2022. Pokud se vám nechce cestovat za hranice, můžete navštívit náš showroom, kde budeme mít od února vystaveny všechny důležité novinky...

Celá novinka
Všechny novinky