Česky

Připravte se na vánočky!

Giotec rohlíkovací stroj vánočky
8.11.2021

Děláte nebo chcete vyrobit hodně vánoček s minimálním počtem zaměstnanců? Potom je toto vybavení určeno přesně pro vás. K nejmodernějšímu rohlíkovacímu stroji na trhu GIO4C s odvalovací deskou nově umíme dodat i praktický stůl s dopravníkovým pásem. Tuto poloautomatickou linku může obsluhovat 3-6 lidí. Kapacita je až 400 velkých vánoček za hodinu...

Odkaz na rohlíkovací stroj Giotec GIO4C


Další novinky

Pozvánka na odborný seminář - prémiové pečivo metodou Paneotrad

BYL VYPSÁN DALŠÍ, ALE UŽ POSLEDNÍ TERMÍN!! Ať už je pro vás Paneotrad něco nového nebo už s ním pracujete, na tomto semináři se každý dozví něco nového. Metoda Paneotrad je moderní technologie zpracování těst od kynutí, dělení až po tvarování. Přináší vysokou produktivitu práce při výrobě kvalitních řemeslných výrobků, které jsou aktuálním trendem v oboru. Tento seminář je uskutečněn ve spolupráci s výrobcem pekařské techniky firmou BONGARD a francouzským dodavatelem pekařských ingrediencí, firmou EUROGERM. Seminář je určen pro pekaře, pekařské technology a vedoucí pekařských provozů.

Celá novinka

Pozvánka na potravinářský veletrh SALIMATECH

Navštivte nás na veletrhu SALIMATECH ve dnech 7. - 9. 2. 2023 od 9:00. Kromě statických exponátů různých pekařských strojů předvedeme na brněnském výstavišti pekařskou show inovativní řemeslnou technologií PANEOTRAD. Náš pekař vsadí každou hodinu do pece čerstvé těsto nejrůznějších tvarů a chuti. Můžete tak vidět nejen techniku, ale i technologii zpracování a hotový výrobek.

Celá novinka
Všechny novinky