Česky

Veletrhy v roce 2022

veletrh Salima JAROSPOL
11.1.2022

Již podruhé byl zrušen termín veletrhu SALIMA / SALIMATech a nový termín byl stanoven až na rok 2023. Přesný datum bude ještě upřesněn. Stejně tak pařížský veletrh EUROPAIN posunul svůj termín z konce ledna na konec března 26.-29.3. 2022. Posunutí termínu se nevyhnul ani italský veletrh Sigep v Rimini, který otevře své brány 12.-16.3. 2022. Do německa můžete zavítat na veletrh SACHSENBACK v Drážďanech ve dnech 2.-4.4. 2022 nebo na veletrh Südback ve Štutgartu v termínu 22.-25.10.2022. Pokud se vám nechce cestovat za hranice, můžete navštívit náš showroom, kde budeme mít od února vystaveny všechny důležité novinky...


Další novinky

Pozvánka na odborný seminář - prémiové pečivo metodou Paneotrad

Ať už je pro vás Paneotrad něco nového nebo už s ním pracujete, na tomto semináři se každý dozví něco nového. Metoda Paneotrad je moderní technologie zpracování těst od kynutí, dělení až po tvarování. Přináší vysokou produktivitu práce při výrobě kvalitních řemeslných výrobků, které jsou aktuálním trendem v oboru. Tento seminář je uskutečněn ve spolupráci s výrobcem pekařské techniky firmou BONGARD a francouzským dodavatelem pekařských ingrediencí, firmou EUROGERM. Seminář je určen pro pekaře, pekařské technology a vedoucí pekařských provozů.

Celá novinka

Nové modely chytrých kynáren BONGARD

Právě jsme dali do prodeje nové modely stopkynáren HERA, které nahrazují původní velmi úspěšné modely BFA a BFM. Se svým zcela novým Sensitiv’2 dotykovým ovládacím panelem se HERA přizpůsobí pracovním zvyklostem všech pekařů a zaručí konzistentní výrobu.

Celá novinka
Všechny novinky