Česky

Bertrand Puma Fermentolevain - světová špička mezi kvasomaty

fermentolevain kvasomat
5.1.2021

Již několik let zastupujeme značku Bertrand Puma spadající do skupiny Ali Group společně s výrobcem Bongard. Kvasomat Fermentolevain patří na úplnou špičku mezi kvasomaty na trhu pro menší a střední pekárny. Pokud jste doteď hlídali kvalitu vašich kvasů okem, podle pocitu a počasí, měli byste zbystřit. Tento stroj Vám odstraní většinu problémů s kvalitou a navíc ušetří práci i čas.

VYŠŠÍ KVALITA CHLEBA

Kváskový chléb může být skladován a déle než obyčejný chléb, díky kyselosti uvolněné bakteriemi, což zpomaluje stárnutí. Tento druh chleba má také silnější kůrku, která působí jako ochranný obal. Pomáhá udržovat vlhkost v chlebu a omezuje vysušování. Obecně známá je jiná charakteristicka chuti, jasnější a zlatější barva. Použití přírodního kvasu zkracuje dobu fermentace a hnětení. Jelikož jsou vlákna lepku mnohem strukturovanější, mechanické operace jsou snadnější: těsto je pružnější, což usnadňuje laminování a tvarování, řezání je ostřejší a těsto je méně lepivé.

 

Více informací na stránce produktu zde


Další novinky

Provozní doba o Vánocích

Vážení zákazníci, děkujeme za důvěru a obchodní příležitosti v roce 2020. Přejeme pohodu o Vánocích a šťastné vykročení do nového roku 2021. Od 21. 12. bude náš provoz uzavřen a do práce se vrátíme 4. 1. 2020. Tak šťastné a vypečené přeje celý tým JAROSPOLu.

Celá novinka

Další pec od Bongardu prošla EvOlucí - představujeme nové Soleo EvO

Měla to být premiéra na Salimě v dubnu, tak alespoň tímto způsobem vám představujeme nové Soleo EvO od Bongardu. Mrkněte na video i na stránku produktu. Tahle doposud nejprodávanější francouzká pec v česku je novým modelem vážně o kus dál... Kdo ji bude mít první?

Celá novinka
Všechny novinky