Česky

Bertrand Puma Fermentolevain - světová špička mezi kvasomaty

fermentolevain kvasomat
5.1.2021

Již několik let zastupujeme značku Bertrand Puma spadající do skupiny Ali Group společně s výrobcem Bongard. Kvasomat Fermentolevain patří na úplnou špičku mezi kvasomaty na trhu pro menší a střední pekárny. Pokud jste doteď hlídali kvalitu vašich kvasů okem, podle pocitu a počasí, měli byste zbystřit. Tento stroj Vám odstraní většinu problémů s kvalitou a navíc ušetří práci i čas.

VYŠŠÍ KVALITA CHLEBA

Kváskový chléb může být skladován a déle než obyčejný chléb, díky kyselosti uvolněné bakteriemi, což zpomaluje stárnutí. Tento druh chleba má také silnější kůrku, která působí jako ochranný obal. Pomáhá udržovat vlhkost v chlebu a omezuje vysušování. Obecně známá je jiná charakteristicka chuti, jasnější a zlatější barva. Použití přírodního kvasu zkracuje dobu fermentace a hnětení. Jelikož jsou vlákna lepku mnohem strukturovanější, mechanické operace jsou snadnější: těsto je pružnější, což usnadňuje laminování a tvarování, řezání je ostřejší a těsto je méně lepivé.

 

Více informací na stránce produktu zde


Další novinky

Ramenový hnětač BONGARD Calypso nahrazuje vaše ruce

A je tu další pecka od BONGARDu.. tentokrát dlouho očekávaný ramenový hnětač CALYPSO, který perfektně simuluje ruční pohyb pekaře jemným hnětením těsta, čímž ho více provzdušňuje a omezuje zahřívání...

Celá novinka

Planetový mixér Bongard Stellar 20l je malý profík

Další novinkou od Bongardu je malý kompaktní planetový mixer s 20 litrovou mísou. Najde uplatnění u všech řemeslníků, kteří chtějí kvalitní profesionální zařízení, které je méně objemné, ale stejně efektivní jako velký profesionální planetový mixér. Jako jeden z mála v této nižší třídě má celonerezové nástroje (spirálu, metlu a promítačku) a robustní nerezovou konstrukci.

Celá novinka
Všechny novinky