Česky

Kvasomaty BERTRAND PUMA Fermentolevain

Kvasomat Bertrand Puma Fermentolevain 200

Kvasomaty Fermentolevain®, francouzkého výrobce Bertrand-Puma, patří mezi absolutní špičku v oboru. Přináší způsob, jak odolat normalizaci chuti a zaměřit se na skutečné know-how při pečení.

 

VYŠŠÍ KVALITA CHLEBA

Kváskový chléb může být skladován a déle než obyčejný chléb, díky kyselosti uvolněné bakteriemi, což zpomaluje stárnutí. Tento druh chleba má také silnější kůrku, která působí jako ochranný obal. Pomáhá udržovat vlhkost v chlebu a omezuje vysušování. Obecně známá je jiná charakteristicka chuti, jasnější a zlatější barva. Použití přírodního kvasu zkracuje dobu fermentace a hnětení. Jelikož jsou vlákna lepku mnohem strukturovanější, mechanické operace jsou snadnější: těsto je pružnější, což usnadňuje laminování a tvarování, řezání je ostřejší a těsto je méně lepivé.

Kvasomat Bertrand Puma

Fermentolevain® má mnoho funkcí:
integrovaný systém vážení (volitelné příslušenství) vám poskytne informace o množství kvasu v nádrži v reálném čase. Systém dvojité táry usnadňuje odčerpání kvasu a dokrmení ingrediencí bez předem naváženého množství. Je také možné dávkovat vodu přímo do nádrže.

Výhody:

  • Konzistentní kvalita a chuť,
  • rychlá výroba kvásku,
  • perfektní hygiena pod kontrolou,
  • snadné použití a čištění,
  • 100% přírodní proces,
  • ekonomický a profitabilní produkt.

Zaslání poptávky

Abychom Vám mohli co nejlépe odpovědět, vyplňte pole označené hvězdičkou *

Další produkty z kategorie
Kvasomaty