Česky

Investujte do pekařství

Investujte do pekařství
18.3.2016

K tomu, abyste začali podnikat v pekařství a měli úspěch, nemusíte být zkušeným pekařem. Dokonce nepotřebujete mít ani obrovské prostory nebo miliardy na kontě. Zní vám to jako pohádka? Pojďte se přesvědčit, že to opravdu jde. Investujte, zaměstnejte zkušeného pekaře a úspěšně podnikejte!

Pro všechny, kteří se během konání únorového veletrhu Salima zastavili v našem stánku, není výrobní proces Paneotrad žádnou novinkou. Na vlastní oči se totiž mohli přesvědčit, že k tomu, aby mohla menší pekárna spojená s prodejnou produkovat každý den čerstvé a kvalitní pečivo bez jakýchkoliv přísad, bohatě stačí 2-4 zaměstnanci, prostor o velikosti 27m2 a čtyři stroje. Třešničkou na dortu je, že nemusíte péct celé noci v kuse, abyste zvládli nachystat na další den 800 ks pečiva po 250g nebo 4000ks pečiva po 50g. Vše bez problému zvládnete během denní směny!

Stačí totiž zamísit těsto a vložit ho v plastové nádobě do retardér kynárny, kde bude kynout při 2°C po dobu 12 až 72 hodin. Dochází Vám na prodejně čerstvé pečivo? Vytáhněte těsto z boxu, které jste si tam předešlý den vložili, nakynuté jej nadělte pomocí speciální děličky Paneotrad a následně už jen umístíte jednotlivé kousky na sázecí zařízení a vložíte do pece.

 

Pojďme společně udělat něco pro to, aby z našeho trhu zmizely rozpékané výrobky. Pojďme vrátit pečivu kvalitu, kterou mělo v dřívějších dobách.

Jdete do toho? Kontaktujte nás!

 


Další novinky

Další pec od Bongardu prošla EvOlucí - představujeme nové Soleo EvO

Měla to být premiéra na Salimě v dubnu, tak alespoň tímto způsobem vám představujeme nové Soleo EvO od Bongardu. Mrkněte na video i na stránku produktu. Tahle doposud nejprodávanější francouzká pec v česku je novým modelem vážně o kus dál... Kdo ji bude mít první?

Celá novinka

Pozvánka na veletrh SALIMA / MBK - ZRUŠENO!

Termín veletrhu byl kvůli koronaviru zrušen a přeložen na listopad.. Těšit se můžete na českou premiéru nové pece BONGARD Soleo EVO. Jedná se o modulární koncepci elektrické etážové sázecí pece se sálavým teplem. Předchozí model byl velmi úspěšný a peče v několika řemeslných pekárnách po celé ČR. K vidění budou naše kynárny WETBOX a klimatizátory CLIMATROP a v dnešní době velmi žádané stopkynárny BONGARD BFM.

Celá novinka
Všechny novinky