Česky

Křest knihy o kváskovém chlebu Upečeno s láskou

Křest knihy Upečeno s láskou 1
19.2.2019

V sobotu 9. 2. 2019 proběhl v příjemném prostředí hotelu Amphone (Brno) křest nové knihy „Upečeno s láskou“. Autorky knihy Iva Trhoňová a Ludmila Gottwaldová jsou již zkušenými amatérskými pekařkami a chtějí se podělit o své znalosti s ostatními. Daří se jim to dobře. Knihu doporučujeme všem, nejen začínajícím pekařům. A jak křest probíhal?...

 

  • Zúčastnilo se ho cca 100 lidí, příznivců domácího pečení chleba a drobného pečiva
  • Křest velice příjemně vedla a moderovala redaktorka knihy Upečeno s láskou, Petra Havelková
  • Hrou na klavír doprovázel Adam Mikulášek
  • Fotografoval Jiří Sláma, autor titulní fotografie obálky knihy Upečeno s láskou a také některých dalších fotografií v knize
  • Kniha měla čtyři vzácné a milé kmotry. Byli jimi (zleva): Dana Štechová (pekařka a majitelka malého Danina pekařství v Děčíně), Martin Jaroš (systémový inženýr, strojní vynálezce a producent, a také kvalifikovaný pekař, majitel pekárny Paneolit v Brně), Maškrtnica – Juliana Fischerová (snad všem známá pekařka, zakladatelka PečemPecen na Facebooku) a spisovatelka Lidmila Kábrtová.

Více na: http://www.pekarnomanie.cz/krest-knihy-upeceno-s-laskou/

Foto: Jiří Sláma

 

 


Další novinky

Velké SRDCE do malé pekárny

Říká se, že srdcem pekárny je pec. Bez hnětače, děličky a tvarovacích strojů můžete použít ruce, ale bez pece neupečete. Nabídka pekařských pecí na trhu je dnes velmi široká, ale v případě malých pecí, které splňují vysokou úroveň kvality i produktivity už tolik na výběr není.

Celá novinka

Šťastné, vypečené Vánoce a nový rok 2019

Vážení zákazníci, děkujeme za důvěru a příležitost pracovat pro vás. Přejeme pohodu o Vánocích a šťastné vykročení do nového roku 2019. Od 20. 12. bude náš provoz uzavřen a do práce se vrátíme 7. 1. 2019. Tak šťastné a vypečené přeje celý tým JAROSPOLu.

Celá novinka
Všechny novinky