Česky

Velké SRDCE do malé pekárny

Pekař Optimista Bongard Soleo
23.5.2019

Říká se, že srdcem pekárny je pec. Bez hnětače, děličky a tvarovacích strojů můžete použít ruce, ale bez pece neupečete. Nabídka pekařských pecí na trhu je dnes velmi široká, ale v případě malých pecí, které splňují vysokou úroveň kvality i produktivity už tolik na výběr není.

Jednou z takových pecí, možná i jediné na trhu s tak vysokým výkonem a produktivitou, je francouzká pec Bongard Soleo. Jde o modulární koncepci (skládání etáží na sebe) s ohřevem na elektřinu, kterou lze vybavit integrovaným sázecím zařízením s manuálním pohonem. A právě díky sázecímu zařízení je v kategorii malých pecí tak unikátní a velmi produktivní. Kvalitní pečení zajišťuje velmi vysoký tepelný výkon (11,4 kW na 1m2 pečné plochy). Každá etáž má nezávislé řízení teploty, automatické zapařování a odvětrávání. Ovladání umožňuje programování receptů i automatický start. Celá pec je na kolečkách pro snadnou manipulaci.

Bongard Soleo je vhodná do malé řemeslné pekárny, jejíž cílem je kvalitní pečení bez kompromisů. Díky výkonnému sálavému pečení na ní upečete naprosto vše v té nejvyšší kvalitě. Přesvědčili se o tom i naši zákazníci po celé ČR, např.: Pekařství Optimista (Pardubice), NoStress Bakery (Praha), Pekařství Paneolit (Brno), Bistrotéka Valachy (Zlín), nebo školy odborného výcviku v Jeseníkách a Uherském Brodě.

Více informací o této peci získáte na stránce produktu.


Další novinky

Provozní doba o Vánocích

Vážení zákazníci, děkujeme za důvěru a obchodní příležitosti v roce 2019. Přejeme pohodu o Vánocích a šťastné vykročení do nového roku 2020. Od 21. 12. bude náš provoz uzavřen a do práce se vrátíme 6. 1. 2020. Tak šťastné a vypečené přeje celý tým JAROSPOLu.

Celá novinka

Pár řádků a fotek z výletu do Bongardu

Den vzniku Československa jsme společně s našimi významnými zákazníky oslavili výletem do Štrasburku ve Francii, kde sídlí i společnost Bongard, náš hlavní partner a jednička v pekařských pecích na francouzkém trhu. Pozvání přijali zástupci pekařství Optimista, Nostress a Paneolit. Kromě prohlídky výrobního závodu jsme navštívili několik místních boulangerií, restaurací a nádherného historického centra Štrasburku...

Celá novinka
Všechny novinky