Česky

Velké SRDCE do malé pekárny

Pekař Optimista Bongard Soleo
23.5.2019

Říká se, že srdcem pekárny je pec. Bez hnětače, děličky a tvarovacích strojů můžete použít ruce, ale bez pece neupečete. Nabídka pekařských pecí na trhu je dnes velmi široká, ale v případě malých pecí, které splňují vysokou úroveň kvality i produktivity už tolik na výběr není.

Jednou z takových pecí, možná i jediné na trhu s tak vysokým výkonem a produktivitou, je francouzká pec Bongard Soleo. Jde o modulární koncepci (skládání etáží na sebe) s ohřevem na elektřinu, kterou lze vybavit integrovaným sázecím zařízením s manuálním pohonem. A právě díky sázecímu zařízení je v kategorii malých pecí tak unikátní a velmi produktivní. Kvalitní pečení zajišťuje velmi vysoký tepelný výkon (11,4 kW na 1m2 pečné plochy). Každá etáž má nezávislé řízení teploty, automatické zapařování a odvětrávání. Ovladání umožňuje programování receptů i automatický start. Celá pec je na kolečkách pro snadnou manipulaci.

Bongard Soleo je vhodná do malé řemeslné pekárny, jejíž cílem je kvalitní pečení bez kompromisů. Díky výkonnému sálavému pečení na ní upečete naprosto vše v té nejvyšší kvalitě. Přesvědčili se o tom i naši zákazníci po celé ČR, např.: Pekařství Optimista (Pardubice), NoStress Bakery (Praha), Pekařství Paneolit (Brno), Bistrotéka Valachy (Zlín), nebo školy odborného výcviku v Jeseníkách a Uherském Brodě.

Více informací o této peci získáte na stránce produktu.


Další novinky

Další pec od Bongardu prošla EvOlucí - představujeme nové Soleo EvO

Měla to být premiéra na Salimě v dubnu, tak alespoň tímto způsobem vám představujeme nové Soleo EvO od Bongardu. Mrkněte na video i na stránku produktu. Tahle doposud nejprodávanější francouzká pec v česku je novým modelem vážně o kus dál... Kdo ji bude mít první?

Celá novinka

Pozvánka na veletrh SALIMA / MBK - ZRUŠENO!

Termín veletrhu byl kvůli koronaviru zrušen a přeložen na listopad.. Těšit se můžete na českou premiéru nové pece BONGARD Soleo EVO. Jedná se o modulární koncepci elektrické etážové sázecí pece se sálavým teplem. Předchozí model byl velmi úspěšný a peče v několika řemeslných pekárnách po celé ČR. K vidění budou naše kynárny WETBOX a klimatizátory CLIMATROP a v dnešní době velmi žádané stopkynárny BONGARD BFM.

Celá novinka
Všechny novinky