Česky

Velké SRDCE do malé pekárny

Pekař Optimista Bongard Soleo
23.5.2019

Říká se, že srdcem pekárny je pec. Bez hnětače, děličky a tvarovacích strojů můžete použít ruce, ale bez pece neupečete. Nabídka pekařských pecí na trhu je dnes velmi široká, ale v případě malých pecí, které splňují vysokou úroveň kvality i produktivity už tolik na výběr není.

Jednou z takových pecí, možná i jediné na trhu s tak vysokým výkonem a produktivitou, je francouzká pec Bongard Soleo. Jde o modulární koncepci (skládání etáží na sebe) s ohřevem na elektřinu, kterou lze vybavit integrovaným sázecím zařízením s manuálním pohonem. A právě díky sázecímu zařízení je v kategorii malých pecí tak unikátní a velmi produktivní. Kvalitní pečení zajišťuje velmi vysoký tepelný výkon (11,4 kW na 1m2 pečné plochy). Každá etáž má nezávislé řízení teploty, automatické zapařování a odvětrávání. Ovladání umožňuje programování receptů i automatický start. Celá pec je na kolečkách pro snadnou manipulaci.

Bongard Soleo je vhodná do malé řemeslné pekárny, jejíž cílem je kvalitní pečení bez kompromisů. Díky výkonnému sálavému pečení na ní upečete naprosto vše v té nejvyšší kvalitě. Přesvědčili se o tom i naši zákazníci po celé ČR, např.: Pekařství Optimista (Pardubice), NoStress Bakery (Praha), Pekařství Paneolit (Brno), Bistrotéka Valachy (Zlín), nebo školy odborného výcviku v Jeseníkách a Uherském Brodě.

Více informací o této peci získáte na stránce produktu.


Další novinky

Pozvánka do Štutgartu na veletrh Südback

Ve dnech 21. - 24. 9. 2019 se ve Štutgartu koná jeden z největších mezinárodních veletrhů pro pekaře a cukráře SÜDBACK. Najdete nás na stánku našeho partnera BONGARD ve dnech 23. - 24. 9. Společnost BONGARD zde představí novou generaci velmi oblíbené modulární pece Soleo. Jak je již tradicí na stánku BONGARD, chybět nebude předváděcí plně funkční pekárna a pekařská show.

Celá novinka

Křest knihy o kváskovém chlebu Upečeno s láskou

V sobotu 9. 2. 2019 proběhl v příjemném prostředí hotelu Amphone (Brno) křest nové knihy „Upečeno s láskou“. Autorky knihy Iva Trhoňová a Ludmila Gottwaldová jsou již zkušenými amatérskými pekařkami a chtějí se podělit o své znalosti s ostatními. Daří se jim to dobře. Knihu doporučujeme všem, nejen začínajícím pekařům. A jak křest probíhal?...

Celá novinka
Všechny novinky