Česky

Investujte do pekařství

Investujte do pekařství
18.3.2016

K tomu, abyste začali podnikat v pekařství a měli úspěch, nemusíte být zkušeným pekařem. Dokonce nepotřebujete mít ani obrovské prostory nebo miliardy na kontě. Zní vám to jako pohádka? Pojďte se přesvědčit, že to opravdu jde. Investujte, zaměstnejte zkušeného pekaře a úspěšně podnikejte!

Pro všechny, kteří se během konání únorového veletrhu Salima zastavili v našem stánku, není výrobní proces Paneotrad žádnou novinkou. Na vlastní oči se totiž mohli přesvědčit, že k tomu, aby mohla menší pekárna spojená s prodejnou produkovat každý den čerstvé a kvalitní pečivo bez jakýchkoliv přísad, bohatě stačí 2-4 zaměstnanci, prostor o velikosti 27m2 a čtyři stroje. Třešničkou na dortu je, že nemusíte péct celé noci v kuse, abyste zvládli nachystat na další den 800 ks pečiva po 250g nebo 4000ks pečiva po 50g. Vše bez problému zvládnete během denní směny!

Stačí totiž zamísit těsto a vložit ho v plastové nádobě do retardér kynárny, kde bude kynout při 2°C po dobu 12 až 72 hodin. Dochází Vám na prodejně čerstvé pečivo? Vytáhněte těsto z boxu, které jste si tam předešlý den vložili, nakynuté jej nadělte pomocí speciální děličky Paneotrad a následně už jen umístíte jednotlivé kousky na sázecí zařízení a vložíte do pece.

 

Pojďme společně udělat něco pro to, aby z našeho trhu zmizely rozpékané výrobky. Pojďme vrátit pečivu kvalitu, kterou mělo v dřívějších dobách.

Jdete do toho? Kontaktujte nás!

 


Další novinky

Založ si řemeslnou pekárnu

Řemeslné pekárny s prodejnou tzv. Artisan Bakeshop nebo Boulangerie jsou aktuálním trendem v pekařství. Už víte, že ji chcete, máte místo a investiční kapitál? Už vám chybí jen kvalitní návrh provozovny případně i dobré rady do začátku? Pak jste na správném místě. Naše společnost nejenže dodává kompletní vybavení pro řemeslné pekárny, ale umíme ji i navrhnout tak, aby práce v ní byla ergonomicky i marketingově správně a hlavně, aby vám přinášela nejen radost, ale i zisk. Podívejte se na některé naše realizace...

Celá novinka

Veletrhy v roce 2022

Již podruhé byl zrušen termín veletrhu SALIMA / SALIMATech a nový termín byl stanoven až na rok 2023. Přesný datum bude ještě upřesněn. Stejně tak pařížský veletrh EUROPAIN posunul svůj termín z konce ledna na konec března 26.-29.3. 2022. Posunutí termínu se nevyhnul ani italský veletrh Sigep v Rimini, který otevře své brány 12.-16.3. 2022. Do německa můžete zavítat na veletrh SACHSENBACK v Drážďanech ve dnech 2.-4.4. 2022 nebo na veletrh Südback ve Štutgartu v termínu 22.-25.10.2022. Pokud se vám nechce cestovat za hranice, můžete navštívit náš showroom, kde budeme mít od února vystaveny všechny důležité novinky...

Celá novinka
Všechny novinky