Česky

Koncept PANEOLIT

paneolit prodejna

KONCEPT PANEOLIT je řešení jak začít relativně snadno a rychle podnikat v již vyzkoušeném konceptu řemeslného pekařství.

AUTENTICKÁ PEKAŘSTVÍ NA ULICI jsou právě na vzestupu. Pečiva je na trhu dostatek, ale kvalitního pečiva z kvalitních surovin je na trhu stále ještě málo. Řešení vidíme v autentických pekařstvích na ulici, která dokážou vyrábět z kvalitních surovin, bez přípravků a polotovarů, bez rozvozů a bez nočních směn.

JSTE PODNIKAVÍ a chtěli byste si otevřít vlastní malou řemeslnou pekárnu s prodejnou? Proč vymýšlet vše od začátku metodou„pokus-omyl“, když můžete využít našich zkušeností a inspirovat se již hotovým a funkčním konceptem, který jsme sami vytvořili. Vše co k tomu potřebujete je nadšení, odhodlání a minimální investiční kapitál.

KDYŽ V TOM NECHCETE BÝT SAMI

S kompletní realizací, vybavením, technologiemi, financováním a zaškolením vám rádi pomůžeme tak, aby vaše podnikání bylo úspěšné. Je jen na vás, zda využijete naši komplexní nabídku pekárny „na klíč“ nebo jen částečnou nabídku na stroje a vybavení.

Od zahájení projektu po slavnostní otevření prodejny to umíme už za 5 měsíců.

 

paneolit výroba

VÝHODY KONCEPTU:

• rychlý start a nižší riziko,
• originální kvalitní výrobky,
• žádné logistické problémy,
• snadné a přehledné pracovní procesy,
• žádné noční směny,
• nadstandardní pracovní podmínky,
• minimální počet pracovníků,
• relativně nízká prašnost a čisté prostředí.

DĚLEJTE VĚCI JINAK NEŽ OSTATNÍ

Výrobu rohlíků a konzumního chleba nechte na průmyslových pekárnách. Vyrábějte to, co velké pekárny nedělají nebo nedokážou. Nebudou vám konkurovat cenou a vaše podnikání bude dávat smysl nejen pro vás, ale i pro vašeho zákazníka. Zaměřte se na kvalitu a originální receptury. Používejte jen kvalitní suroviny, dělejte si vlastní kvas, vyvarujte se polotovarům a všelijakým zlepšujícícm přípravkům.

BUĎTE HRDÍ NA SVÉ ŘEMESLO

Nedělejte laciné produkty ve velkém množství. Výrobu neurychlujte a dejte těstu tolik času, aby mohlo rovnoměrně růst. Vaše výrobky musí mít odpovídající hodnotu a tím pádem i cenu. Jedině tak budete na svoji práci a výrobky hrdí a vaši zákazníci to ocení.

ZAČNETE JEŠTĚ DNES

Kontaktujte nás na obchod@jarospol.com, tel.: +420 606 874 538

Prospekt Konceptu PANEOLIT ke stažení zde