Česky

Novinky

Největší letošní veletrh Südback - navštivte nás

Ve dnech 22. - 25. 10. 2016 se v německém Štutgartu uskuteční největší letošní veletrh zaměřený technologie pro pekaře a cukráře. Nebudeme na něm chybět. Navštívit nás můžete na stánku BONGARD v hale 3. Kdo ještě neviděl na vlastní oči revoluční technologii Paneotrad, bude mít na tomto veletrhu příležitost, nenechte si ji ujít.

Celá novinka

Navštivte nás na veletrhu FOR GASTRO&HOTEL

Ve dnech 29. 9. - 2. 10. 2016 nás můžete navštívit na veletrhu FOR GASTRO&HOTEL 2016, který se koná v Praze na výstavišti v Letňanech. K vidění na našem stánku bude klimatizátor do kynáren CLIMATROP, hnětač Bongard, rohlíkovač GIO4C, praktické plastové nádoby a nerezové příslušenství. Těšíme se na setkání s Vámi.

Celá novinka

Máte kynutí těsta pod kontrolou?

\"Mezi pečením chleba ve skutečné peci a v domácí troubě existuje obrovský rozdíl, ale ani ta nejlepší pec nedokáže vyprodukovat skvělý chléb, pokud těsto samotné není správně prokynuté. Za předpokladu, že máte dobrou mouku a ostatní ingredience, je klíčem k chlebu světové třídy kynutí. Dokázal jsem zvítězit v regionálním kole, protože...

Celá novinka

Nový Paneotrad EVO

Společnost BONGARD ke dni 1. 6. 2016 oficiálně představila nový model děličky Paneotrad s označením EVO. Nový model má nejen nový černý vzhled, ale i několik konstrukčních vylepšení. Tím hlavním je snadná výměna dělících forem, nové funkce a tvary dělících forem. Na novinku jsme se přijeli podívat přímo do výrobního závodu společně s několika zákazníky. Přinášíme fotky z předváděcího testování a také pár inspirativních fotek z místních francouzkých pekařství.

Celá novinka