Česky

Novinky

Investujte do pekařství

K tomu, abyste začali podnikat v pekařství a měli úspěch, nemusíte být zkušeným pekařem. Dokonce nepotřebujete mít ani obrovské prostory nebo miliardy na kontě. Zní vám to jako pohádka? Pojďte se přesvědčit, že to opravdu jde. Investujte, zaměstnejte zkušeného pekaře a úspěšně podnikejte!

Celá novinka

CLIMATROP oceněn Zlatou Salimou

Z veletrhu Salima / MBK jsme si přivezli velmi cennou trofej. Náš klimatizátor CLIMATROP získal nejvyšší ocenění Zlatou Salimu 2016. Hodnodící komise složená z odborníků a vědců výzkumných ústavů posoudila náš klimatizátor CLIMATROP jako nejlepší z celkem 8 přihlášených exponátů v kategorii strojírenských technologií. Podívejte se na fotografie z veletrhu...

Celá novinka

Pozvánka na brněnské výstaviště

Vážení zákazníci a obchodní partneři, dovolujeme si Vás po dvou letech opět pozvat na veletrh Salima/MBK 2016, který proběhne ve dnech 17. – 20. 2. 2016 na brněnském výstavišti. Najdete nás v pavilonu „V“, stánek č. 117.

Celá novinka

JAROSPOL vstupuje do Svazu pekařů a cukrářů

Společnost JAROSPOL Technology s.r.o. vstoupila do Podnikatelského svazu pekařů a cukrářů v České republice, což je významné potravinářské profesní sdružení. Svaz hájí zájmy a podporuje činnost firem podnikajících v pekařském a cukrářském oboru. Sdružuje pekárny, cukrárny, dodavatele strojních zařízení, surovin a služeb pro tyto obory a potravinářských škol.

Celá novinka