Česky

Novinky

V JAROSPOLU VĚDÍ, JAK PRODLOUŽIT KYNUTÍ A USPOŘIT ENERGII

Ve školícím a technickém středisku firmy JAROSPOL Technology s.r.o. (dále jen JAROSPOL), ve spolupráci se společností REVENT a NAMI-TECH, proběhl dne 18. 6. 2014 strojně-technologický seminář na téma prodloužené kynutí a úspora elektrické energie. Představen byl nový model stopkynárny REVENT se systémem FLEXBAKER. Při praktické ukázce mohli pozvaní hosté vidět, jak zařízení pracuje a jaké má výsledky. Během semináře byl představen systém ELTRICK, který dokáže uspořit 30% elektrické energie pece nebo kynárny při zachování všech výkonnostních parametrů a životnosti.

Celá novinka

Chléb roku 2014 upekli ENPEKA a PENAM

Jubilejní 20. ročník Dnů chleba se konal 5. 6. 2014 na výstavišti IDEON v Pardubicích. Nejlepší řemeslný chléb upekla pekárna ENPEKA a.s. ze Žďáru nad Sázavou a v katagorii nejlepší konzumní chléb zvítězila Pekárna Zelená louka společnosti PENAM a.s. Soutěž chléb roku doprovázela výstava dodavatelů a odborný seminář.

Celá novinka

Revent získal ocenění na veletrhu v Paříži

Veletrh Europain v Paříži patří mezi největší světové veletrhy v pekařském a cukrářském oboru. Jak by také ne, když dokonalé francouzké bagety jsou proslulé po celém světě. Novinka Reventu tzv. \"okrouhlá pec\" zvýtězila v místní soutěži o nejinovativnější produkt a získala ocenění Trophées Europain 2014. Okrouhlá pec měla v České republice premiéru na veletrhu Salima/MBK 2014. Z pařížského veletrhu přinášíme pár zajímavých fotografií...

Celá novinka

MBK 2014 - bilance a PEKAŘ ROKU

Veletrhu MBK 2014, konaném v rámci veletrhu Salima v Brně, se zúčastnila poprvé i naše společnost JAROSPOL Technology s.r.o. Návštěvníkům jsme představili několik novinek na českém trhu a podpořili soutěž PEKAŘ ROKU 2014. Tímto bychom chtěli poděkovat všem návštevníkům, kteří navštívili náš stánek, našim obchodním partnerům za spolupráci a také Svazu pekařů a veletrhům Brno za bezvadnou organizaci.

Celá novinka