Česky

Dělička těsta Vitella SQ / SQG / SE / ST

Dělička těsta Vitella ST SQ

Periodické děličky VITELLA jsou stroje pro dělení všech druhů těst na klonky (dílky) o stejné hmotnosti a velikosti. Modely se liší podle počtu dělených klonků a stupně automatizace, který souvisí s pracností a hodinovou produkcí stroje. Tvar hlavy je čtvercový nebo kulatý. U automatu
a poloautomatu lze nastavit plynulou dobu přitlačení. Díky tomu je dělička schopna zpracovat i volné chlebové těsto nebo těsto na ciabattu. 

Vnitřní kovové části jsou galvanizovány. Nože z nerezové oceli AISI 304 a dělící hlava z polyetylenu zaručují vysokou odolnost a spolehlivost. Kryt děličky je lakovaný, případně z nerezové oceli AISI 304 se skrytými šrouby pro snadné čištění. Stroj je osazen kolečky s brzdou pro snadnou manipulaci. 

Napájení 400V/50Hz/3 fáze (standardně dodáván připojovací kabel bez vidlice).

 

 

 

 

 

dělička těsta Vitella ST SQ

dělička těsta Vitella SQ

 

Automat
Všechny fáze děličky lze nastavit pouhým jedním otočným tlačítkem a digitálním zobrazením hodnot, které lze uložit do paměti. Zavírání příkopu je manuální s plně automatickým pracovním procesem přitlačení, dělení a otevření příklopu. Stroj má čistící polohu pro snadnou údržbu. Těsto může být pouze stlačeno bez rozřezání.

Poloautomat
Oproti automatu se ovládá doba dělícího cyklu pomocí joystiku. Zavírání i otvírání příkopu se provádí manuálně. Proces přitlačení a krájení je ovládán joystikem.

Manuál
Lisování těsta, dělení i nastavení velikosti komůrek se provádí ručně. Čistící poloha pro snadnou údržbu. Ve standardu není osazen kolečky.

Nechte si zaslat kompletní katalog poštou

Abychom Vám mohli zaslat katalog, vyplňte pole označené hvězdičkou *

Zaslání poptávky

Abychom Vám mohli co nejlépe odpovědět, vyplňte pole označené hvězdičkou *