Česky

Dělička těsta Vitella SPA

Dělička těsta VITELLA SPA

Periodické děličky řady SPA s vykulováním jsou stroje pro dělení těsta na klonky (dílky) o stejné hmotnosti a velikosti. Modely se liší podle počtu dělených klonků a stupně automatizace, který souvisí s pracností a hodinovou produkcí stroje. Uautomatu a poloautomatu je nastavení parametrů prováděno pouze jedním tlačítkem.

Vnitřní kovové části jsou galvanizovány, dělící hlava je ze slitiny hliníku, nože z nerezové oceli AISI 304 a plato z polyetylenu. Kryt děličky je lakovaný se skrytými šrouby pro snadné čištění. Stroj je osazen stabilizačními nožkami pro bezpečné ukotvení. Součástí dodávky jsou 3 plata.  

Napájení 400V/50Hz/3 fáze (standardně dodáván připojovací kabel bez vidlice).

 

 

 

dělička těsta SPA

Automat
Elektronické řízení děličky umožňuje plynulé nastavení doby lisování, vykulování a velikosti komůrek v deseti nezávislých programech. Čtyřbodové vedení hlavy s plynovými tlumiči rázů zajišťující perfektní dělení a tichý chod. Tlačítko pro čištění nože.

Poloautomat
Oproti automatu se vykulování provádí boční pákou.

Manuál
Lisování těsta, dělení i nastavení velikosti komůrek se provádí ručně. Vykulování se provádí boční pákou. Čistící poloha pro snadnou údržbu.

Nechte si zaslat kompletní katalog poštou

Abychom Vám mohli zaslat katalog, vyplňte pole označené hvězdičkou *

Zaslání poptávky

Abychom Vám mohli co nejlépe odpovědět, vyplňte pole označené hvězdičkou *