Česky

Novinky

Máte kynutí těsta pod kontrolou?

\"Mezi pečením chleba ve skutečné peci a v domácí troubě existuje obrovský rozdíl, ale ani ta nejlepší pec nedokáže vyprodukovat skvělý chléb, pokud těsto samotné není správně prokynuté. Za předpokladu, že máte dobrou mouku a ostatní ingredience, je klíčem k chlebu světové třídy kynutí. Dokázal jsem zvítězit v regionálním kole, protože...

Celá novinka

Nový Paneotrad EVO

Společnost BONGARD ke dni 1. 6. 2016 oficiálně představila nový model děličky Paneotrad s označením EVO. Nový model má nejen nový černý vzhled, ale i několik konstrukčních vylepšení. Tím hlavním je snadná výměna dělících forem, nové funkce a tvary dělících forem. Na novinku jsme se přijeli podívat přímo do výrobního závodu společně s několika zákazníky. Přinášíme fotky z předváděcího testování a také pár inspirativních fotek z místních francouzkých pekařství.

Celá novinka

Firemní dovolená

Vážení obchodní partneři, ve dnech 4. - 8. 7. 2016 včetně bude naše firma uzavřena z důvodů celozávodní dovolené. Beze změny je pouze pohotovostní servis. Děkujeme za pochopení a přejeme příjemné prožití letních dnů.

Celá novinka

Dny chleba 2016

Dne 9. června 2016 se v pardubickém IDEONu uskuteční již 22. ročník pekařské akce Dny chleba. Kromě soutěže o nejlepší chleba roku bude součástí akce výstava dodavatelů, kde nebudeme chybět. Přijdťe nás navštívit. Bližší informace s programem neleznete na webu pořadatele http://www.svazpekaru.cz.

Celá novinka