Česky

Novinky

BONGARD oficiálně vstupuje na český trh

...prostřednictvím společnosti JAROSPOL Technology s.r.o., která se stala výhradním distributorem produktů značky BONGARD pro Českou a Slovenskou republiku. Společně s prodejem bude poskytovat autorizovaný servis a provozovat sklad náhradních dílů. BONGARD patří mezi největší světové výrobce strojů a zařízení pro pekaře. Značka je proslulá nejen svojí kvalitou výrobků, ale také zcela novými technologiemi výroby pečiva. Českým a slovenským pekařům se tím nabízí nové možnosti.

Celá novinka

Zajímavosti z veletrhu IBA 2015

Ve dnech 12.-16. září se do Mnichova nestěhovali jen uprchlíci ze středního východu, ale také vystavovatelé a návštěvníci jednoho z největších veletrhů na světě s technologickým vybavením pro pekaře a cukráře. Ve 12 pavilonech bylo k vidění téměř vše, co na trhu s výrobními stroji a vybavením existuje. Veletrh jsme navštívili a přinášíme pár zajímavých fotek a postřehů.

Celá novinka

Francouzké bagety na vzestupu

Nemohli jsme si nevšimnout zvýšeného zájmu o výrobu kvalitního a čerstvého francouzkého pečiva ze strany našich zákazníků - výrobců. Navštívili jsme proto pravou francouzkou pekárnu a rádi bychom se s Vámi podělili o zajímavé informace ze světa, kde je kvalita a čerstvost jídla na prvním místě.

Celá novinka

Na jaře do JAROSPOLu - dny otevřených dveří

Zveme tímto všechny podnikající pekaře a cukráře na dny otevřených dveří do naší společnosti, které proběhnou ve dnech 19. až 21. května 2015. Program a formu registrace naleznete v článku.

Celá novinka