Česky

Novinky

Na jaře do JAROSPOLu - dny otevřených dveří

Zveme tímto všechny podnikající pekaře a cukráře na dny otevřených dveří do naší společnosti, které proběhnou ve dnech 19. až 21. května 2015. Program a formu registrace naleznete v článku.

Celá novinka

Veletrh SIGEP A.B. Tech v Rimini

Ve dnech 17.-21. 1. 2015 se uskutečnil další ročník největšího potravinářského veletrhu v Itálii Sigep a A.B. Tech v Rimini. Jako každý významný mezinárodní veletrh jsme jej navštívili, abychom pro naše zákazníky vyhledali novinky na trhu potravinářských strojů a zařízení.

Celá novinka

Nová pekárna v Malé Úpě

V horské obci Malá Úpa, ve chráněné zóně Krkonošského národního parku, otevřeli novou pekárnu. Provozovatelem Maloúpské pekárny je hotelový komplex Bouda Malá Úpa, jehož majitelé si tímto krokem zajistil dostatek čerstvého pečiva nejen pro své hosty, ale také pro místní obyvatele. Součástí pekárny je i prodejna se smíšeným zbožím. Výrobní technologii dodala společnost JAROSPOL Technology s.r.o., která také zajistila nezbytnou technologickou pomoc prostřednictvím zkušeného pekařského technologa.

Celá novinka

V JAROSPOLU VĚDÍ, JAK PRODLOUŽIT KYNUTÍ A USPOŘIT ENERGII

Ve školícím a technickém středisku firmy JAROSPOL Technology s.r.o. (dále jen JAROSPOL), ve spolupráci se společností REVENT a NAMI-TECH, proběhl dne 18. 6. 2014 strojně-technologický seminář na téma prodloužené kynutí a úspora elektrické energie. Představen byl nový model stopkynárny REVENT se systémem FLEXBAKER. Při praktické ukázce mohli pozvaní hosté vidět, jak zařízení pracuje a jaké má výsledky. Během semináře byl představen systém ELTRICK, který dokáže uspořit 30% elektrické energie pece nebo kynárny při zachování všech výkonnostních parametrů a životnosti.

Celá novinka