Česky

Novinky

Revent získal ocenění na veletrhu v Paříži

Veletrh Europain v Paříži patří mezi největší světové veletrhy v pekařském a cukrářském oboru. Jak by také ne, když dokonalé francouzké bagety jsou proslulé po celém světě. Novinka Reventu tzv. \"okrouhlá pec\" zvýtězila v místní soutěži o nejinovativnější produkt a získala ocenění Trophées Europain 2014. Okrouhlá pec měla v České republice premiéru na veletrhu Salima/MBK 2014. Z pařížského veletrhu přinášíme pár zajímavých fotografií...

Celá novinka

MBK 2014 - bilance a PEKAŘ ROKU

Veletrhu MBK 2014, konaném v rámci veletrhu Salima v Brně, se zúčastnila poprvé i naše společnost JAROSPOL Technology s.r.o. Návštěvníkům jsme představili několik novinek na českém trhu a podpořili soutěž PEKAŘ ROKU 2014. Tímto bychom chtěli poděkovat všem návštevníkům, kteří navštívili náš stánek, našim obchodním partnerům za spolupráci a také Svazu pekařů a veletrhům Brno za bezvadnou organizaci.

Celá novinka

Veletrh Salima / MBK 2014

Vážení zákazníci, ve dnech 25. - 28. 2. 2014 se do Brna po dvou letech sjedou pekaři a cukráři na veletrh Salima / MBK 2014. Některé starší firmy již nebudou vystavovat, některé nové naopak ano, což je i případ naší společnosti JAROSPOL Technology s.r.o., ... a veletrhy by měly být o novinkách.

Celá novinka

Revent představil novou generaci pecí

Na letošním veletrhu IBIE v Las Vegas měla světovou premiéru nová modelová řada 8. generace, která přijde na trh ve druhé polovině roku 2014, nejprve minipec a nejmenší model vozíkové pece, ostatní modely budou následovat. Jedná se o novou konstrukci oblého tvaru, o tzv. “okrouhlou” pec.

Celá novinka